Sachin Tendulkar اهدا ₹50 لاخ به مبارزه COVID-19

پنبه حلاجی شده استاد Sachin Tendulkar روز جمعه اهدا ₹50 لاخ برای مبارزه با COVID-19 همه گیر است که تاکنون 17 هند زندگی می کند و با ایجاد اغتشاش و مرج در سطح جهانی.

Tendulkar به کمک مالی است که تا کنون بزرگترین سهم در میان هند پیشرو ورزشکاران برخی از آنها متعهد شده اند که حقوق خود را در حالی که چند نفر دیگر را اهدا تجهیزات پزشکی برای مبارزه با مخوف شیوع بیماری که باعث شده است که بیش از 24 ، 000 مرگ و میر در سطح جهان است.

“Sachin Tendulkar تصمیم به کمک ₹25 لاخ هر یک به نخست وزیر صندوق امداد و وزیر ارشد صندوق امداد در پیشنهاد خود را برای پیوستن به مبارزه علیه COVID-19. آن تصمیم خود را که او می خواست برای کمک به هر دو وجه” یک منبع ضروری برای توسعه گفت: PTI در شرایط گمنامی.

Tendulkar شده است همراه با بسیاری از امور خیریه و شده است وجود دارد زمان بی حد و حصر او گرفته تا علل اجتماعی مردم کمک کرده است که هرگز آورده شده است به اطلاع.

در میان دیگر برجسته اطفال به Pathan برادران – عرفان و یوسف – اهدا 4000 ماسک صورت برای Baroda پلیس و وزارت بهداشت در حالی که ماهندرا سینگ Dhoni, از طریق یک پونا سازمان غیردولتی مستقر شده و سهم ₹1 لاخ.

در میان ورزشکاران از رشته های دیگر کشتی گیر Bajrang Punia و قهرمان دو سرعت Hima Das برخی از برجسته نام برای اهدا کرده اند حقوق خود را در نبرد در برابر ویروس مخوف که منجر به 21 روز ملی مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر