ورزشی اقتدار هند (SAI) تصمیم گرفته است برای رسیدن به ورزشکاران برای اطمینان جسمی و روانی در طول مستند دوره است.

به منظور کمک به آنها در مقابله با این چالش سای آغاز شده است یک طرح است که طول می کشد مراقبت از کلی خوب بودن ورزشکاران است.

“ما شروع به نقشه برداری از ورزشکاران است. روند آغاز شده است. اول از همه ما در حال تماس گرفتن با خط مقدم ورزشکاران به خصوص آنهایی که نخبگان از جمله کسانی که در این هدف المپیک تریبون طرح (تاپس). به تدریج ما را به گسترش رسیدن به ما ابتکار” بالا سای رسمی گفته هندو در روز چهارشنبه.

تجهیزات سالن های بدنسازی

“ما در حال مراقبت از خود و شرایط فیزیکی و روانی. برای مثال در مورد کسانی که دسترسی به تجهیزات بدنسازی ما در حال هماهنگی با آزمایشگاه محلی و گرفتن تجهیزات قابل حمل تحویل به خانه خود را. آن را احتمالا کار بر روی یک اجاره ماهانه بر اساس. این کمک خواهد کرد که ورزشکار انجام تمرینات با وزنه و تمرینات اساسی.”

با توجه به سای رسمی روانشناسان می توانید با ورزشکاران به نگه داشتن آنها را در یک حالت ذهنی خوب در این افسرده دوره از سلول.

“ما باید به کار متخصصان تغذیه را به ورزشکاران’ تغذیه” رسمی اضافه شده است.

بورس نیاز دارد

سعی شده است در تلاش برای رسیدگی به نیازهای خاص از بورس. “برای بورس است که باید محدوده نصب شده در خانه ما در حال تلاش برای ارائه آنها را با مهمات به طوری که آنها همچنان با آموزش و حفظ تمرکز خود را.

“به طور کلی هر تلاش در حال انجام است برای حفظ ورزشکاران در شکل خوب جسمی و روحی به طوری که هر زمان که آنها بازگشت به اردوگاه پس از مستند آنها بلافاصله می توانید شروع به آموزش خود را بدون هر گونه مشکلات است.”

ابتکار عمل باید نگرانی هایی چند از ورزشکاران که در خانه های خود را در مکان های از راه دور و یا کسانی که قرار داده شده است تا در های مختلف سعی مراکز از جمله NIS پاتیالا بدون دسترسی به امکانات آموزشی با توجه به مستند مربوط به محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی