سای Pallavi اولین نگاه در Rana Daggubati را تلوگو فیلم ‘Viraata Parvam’

این تیم از مدیر Venu Udugula در آینده تلوگو فیلم Viraata Parvamبازیگران Rana Daggubati و سای Pallavi, پرده برداری از اولین نگاه از سای Pallavi از فیلم, به مناسبت تولد او در روز شنبه. در پوستر او دیده می شود در حال انتظار برای کسی که در Amaraveerula Sthoopam (سیمکان).

در Telangana از 90s Viraata Parvam لمس بر Naxalism و ستاره Rana Daggubati در نقش سرب است. با توجه به بیانیه ای از واحد های فیلم می شده اند و آماده برای انتشار این تابستان اگر نه برای COVID-19 مستند. بسیاری از فیلمبرداری کامل است, محرومیت کوتاه نهایی برنامه.

Venu Udugula قبلا به کارگردانی Needi Naadi Oke Katha. Viraata Parvam ارائه شده توسط D Suresh ببو و تولید شده توسط Sudhakar Cherukuri. این فیلم همچنین ستاره, behindwoods, priyamani, ناندیتا داس, Naveen چاندرا Zareena وهاب Eswari رائو و سای Chand. فیلمبرداری است که توسط Dani سانچز لوپز از Mahanati شهرت و Divakar مانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>