سلمان خان منتشر شده است ‘Tere Bina’, موزیک ویدئو خود را با Jacqueline Fernandez

سلمان خان نمی کند کردن و حتی در سراسر کشور مستند. اگر نه با نگه داشتن خود را مشغول با آهنگ. او آخرین “Tere bina” بوده است آواز و کارگردانی شده توسط ستاره.

زمانی که مستند اعلام شد, Salman همراه با چند نفر از اعضای خانواده و دوستان صنعت بودند در پنول خانه رعیتی.

آنها باید صرف هفت هفته گذشته در مزرعه آینده با راه های جالب برای حفظ خود مولد و ایجاد محتوا برای مخاطبان است.

پس از اولین موسیقی تک “Pyaar karona” است که به یک پیام از عشق و مراقبت در زمان coronavirus او در حال حاضر منتشر شده جدید خود را تنها با عنوان “Tere bina”.

 

او در زمان خود Instagram و نوشته شده: “مین یه gaana banaya باشگاه, gaya, شلیک, kiya aur پست kiya aap ke liye, ab aap bhi یه gaana سونو, gaao, aur, aap ke swag مای شلیک karo ghar, pe, پست karo, به اشتراک گذاری, karo, برچسب, karo n لذت بردن از karo… #TereBina” (من ساخته شده این آهنگ را خواند آن را به ضرب گلوله به آن و ارسال آن برای شما. در حال حاضر شما همچنین گوش دادن به آهنگ آواز و ساقه آن را در کوله پشتی خود را در خانه شما, ارسال, به اشتراک گذاری, برچسب, و لذت بردن از آن).”

صحبت کردن در مورد “Tere Bina” سلمان مشترک: “حدود هفت سال پیش زمانی که ما به مزرعه آمد ما نمی دانیم ما در اینجا خواهد بود در زیر یک مستند. بنابراین ما می خواستیم به انجام همه چیز را به نگه داشتن خود مشغول است. که هنگامی که ما تصمیم به انجام این آهنگ. ما راه اندازی شد ‘Pyaar karona’ و در حال حاضر ما در حال راه اندازی ‘Tere bina'”

این “Tere Bina” تصویری ستاره ژاکلین فرناندز و سلمان.

ژاکلین گفت: “من فکر نمی کنم که ما قادر خواهد بود به جلو و این. ما استفاده می شود به تیراندازی آهنگ ها در یک مرحله بزرگ با grand هزینه های تولید. وجود لباس و مو و آرایش. همه ناگهانی پیدا کنیم و خودمان را با یک تیم از سه نفر است. برای اولین بار من چک کردن روشنایی و حرکت غرفه در اطراف. این یک تجربه بزرگ بود و آن را به ما آموخت چگونه بسیاری از آنچه که ما داشته باشد.”

سلمان نشان داد که این آهنگ به ضرب گلوله کشته شده است در پنول خانه رعیتی در حضور فقط سه نفر: او ژاکلین و DOP.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>