به عنوان مرحله تنظیم شده است به صورت دوسالانه Samakka-Sarakka jatara از فوریه 5 تا 8 در Medaram و موازی jataras در بخش های مختلف مجتمع کریمنگر منطقه, فروش شکر زرد – اصلی ارائه به خدای اواز یا موسیقی دو نفری – برداشت تا در کریمنگر شهر.

این jaggery محبوب به نام bangaram (طلا) توسط جانبازان است ارائه شده به خدای اواز یا موسیقی دو نفری در طول jatara. جانبازان ارائه jaggery برابر وزن خود را به عنوان thulabaram (weighing scale) و یا به عنوان شکرگزاری در تحقق عهد خود را. با توجه به سنت جانبازان حمل بزرگ پیچ بر روی سر خود را با آن تزئینات شنگرف و بخشی از آن قرار داده شده است در محراب (پلت فرم که در آن الهه ها قرار می گیرد برای عبادت) و باقی مانده خواهد بود توزیع در میان بستگان و دوستان و دیگران به عنوان prasadam خود را پس از بازگشت از jatara.

تجاری در احساسات

تجاری در احساسات دوسالانه jatara, jaggery معامله گران باز ویژه شمارنده با توزین ماشین آلات مشغول Gunj بازار منطقه در این شهر است. بیش از 50 مغازه ها آمده اند تا در Gunj منطقه و سبزی در بازار برای دیدار با تقاضا.

برخی از 10 روز پیش jaggery فروخته شد در ₹ 36 در هر کیلوگرم است. اما با jatara نزدیک شدن قیمت به ضرب گلوله به ₹ 45 به ازای هر کیلوگرم و حتی رسیدن به ₹ 50 در هر کیلوگرم است. معامله گران گفت: فروش حدود 100 تن در هر روز و آن را در رسیدن به حداقل 500 تن در هر روز با شروع جشنواره است.

ایمان و وزن

Gopal یک معامله گر در Gunj بازار گفت: آنها تا به حال به خصوص بنا بزرگ توزین ماشین آلات برای فروش jaggery برابر وزن جانبازان. “این زمان در اطراف, فروش خوب هستند به عنوان افراد هستند که در تعداد زیادی به خرید bangaram برای jatara. با تشکر فراوان باران و برداشت خوب جانبازان را به طور فعال شرکت در این jatara,” او گفت:.

Devakka از Kisannagar محل در کریمنگر شهر خریداری bangaram برابر وزن خود را پس از انجام puja به وزن ماشین است. “من تا به حال قول داد به ارائه bangaram به Sammakka-Sarakka پس از عملکرد موفقیت آمیز از ازدواج ، در حال حاضر mywish اعطا شده است,” او گفت که او خریداری jaggery از او وزن: 60 کیلوگرم است.

خانواده bangaram

“این دوسالانه jatara و ما نمی خواهد سازش در هر موضوع برای دلجویی از قبیله ای الهه برای رفاه تمام اعضای خانواده ما. ما ارائه خواهد شد bangaram برابر وزن ما تمام اعضای خانواده از پنج نفر به Samakka-Sarakka” گفت: Odelu از Manakondur مندل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی