ناپولی برداشت دو گل دیرهنگام به پیروزی 4-2 سامپدوریا در روز دوشنبه در سری آ بازی شامل دو بحث VAR تصمیم گیری و دیدنی, تلاش, توسط veteran Fabio Quagliarella برای میزبان.

دیگو Demme و خشک مرتنز زده در 10 دقیقه آخر به عنوان ناپولی ادامه داد: خود را کوچک احیای تحت آتشین مربی Gennaro Gattuso با سومین پیروزی متوالی در تمامی رقابت ها.

ناپولی حال کاهش یافت جدول پس از محنت اجرا از نتایج اما در حال حاضر به 10 با 30 امتیاز نه آف لیگ قهرمانان نقاط.

“ما در حال بازگشت ما به تداوم کار ما در طول هفته با رئیس” گفت: کاپیتان تیم Lorenzo Insigne. “لیگ قهرمانان امکان پذیر است اما ما باید به فکر بازی های بازی.”

ناپولی شتافت به یک 2-0 سرب پس از 16 ساعت به عنوان Arkadiusz Milik رهبری در به پایان کردن یک نرم و صاف حرکت عبور و Eljif Elmas تبدیل توپ رو در پست دور از یک گوشه برای خود اول سری آ goal شمال مقدونی گریه با احساسات او را جشن گرفتند.

Quagliarella کشیده یکی در سبک در 26 دقیقه به عنوان توپ های رنده شده رو به جلو به لبه منطقه که در آن 37 ساله را ملاقات کرد و آن را با یک شلیک در نوبه خود است که پرواز را به گوشه پایین.

سامپدوریا فکری به حال وارد و 10 دقیقه پس از حاصل کار دو تیم با یک پا زدن های سقفی توسط گاستون رامیرز اما بعد از یک مدت طولانی VAR بررسی هدف این بود که بحث برانگیز chalked برای هندبال منلو Gabbiadini در شروع حرکت.

VAR اما رفت و در سامپدوریا را به نفع زمانی که Kostas Manolas کوتاه Quagliarella مچ پا و پس از یک بررسی دیگر با pitchside مانیتور داور به مجازات و Gabbiadini تبدیل در دقیقه 73.

دمی قرار داده و ناپولی در مقابل پس از 82 ساعت و مرتنز فر چهارم به یک شبکه خالی از هافبک پس از سامپدوریا دروازه بان امیل Audero شارژ خارج از منطقه و در راس توپ مستقیما به بلژیک.

“این واقعا خوب بود ناپولی تیم آنها ما را شگفت زده کرد” گفت: سامپدوریا مربی تیم کلودیو رانیری که سمت هستند 16 و تنها چهار امتیاز از منطقه سقوط. “ما را بیشتر و آنها را کمتر در نیمه دوم اما ما ساخته شده برخی از اشتباهات در پایان و آنها ما را پرداخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی