Sanah Moidutty آواز می خواند برای Malayalam film

خواننده Sanah Moidutty ثبت کرده است او اولین Malayalam پخش آهنگ برای فیلم Varayan. او می گوید: ترانه فرصتی بود او تا به حال شده است به دنبال به جلو به. اگر چه وجود داشته است ارائه می دهد و مذاکرات در مورد همکاری برای Malayalam, پروژه, بیش از رسانه های اجتماعی هیچ چیز محسوس تا به حال. او فرود آمد آهنگ به نام او پیشنهاد شد به سازندگان فیلم Satyam فایلهای دیداری است که در این فیلم است. “من را پوشش می دهد در بمبئی. من لازم نیست که یک شبکه در کرالا است. من که متوجه هستم و صحبت کردن به آهنگسازان. به نظر می رسد به توان مثبت” او می گوید: بیش از تلفن از بمبئی. “و من قطعا می خواهید به انجام بیشتر فیلم در Malayalam.”

Sanah کسی که ساخته شده است یک نام برای خود در میان چاق مخاطبان برای آواز خواندن روزنامه را پوشش می دهد Malayalam songs. او همچنین آواز برای هندی ها فیلم ها و آهنگسازان مانند AR Rahman و Vishal & Shekhar و فیلم هایی مانند 24 و Meri Pyaari کل و متعدد مرحله نشان می دهد.

این خواننده است که تصمیم بر حرفه ای در موسیقی از عشق برای آن تا به حال هیچ ایده چگونه و یا جایی که از آن خواهد او را اما او انجام داده است به خوبی برای خودش به تدریج کار راه خود را تا. علاوه بر هندی و مالایایی او سونگ در ماراتی تامیل, بنگالی, پنجابی و تلوگو در میان دیگر زبان های هندی. او به پایان رسید ضبط آهنگ است که او می گوید: یک تجربه خوب.

“موسیقی توسط Prakash الکس, من خوش شانس به این شکستن; ترتیبات و شعر خوب هستند. امیدوارم مخاطب آن را دوست دارد,” او می گوید. تسلط, در حالی که آواز خواندن بود نه یک مشکل برای بمبئی-تربیت چاق. “آواز است نه مانند زبان تسلط مسئله وجود دارد.”

Sanah می بیند این فرصت به عنوان فرصتی برای کل صنعت فیلم در جنوب. “من متوجه شدم که برای آهنگ ها – مالایالامی و تامیل – Malayalis مانند تامیل آهنگ زیادی و بالعکس. وجود ارتباط بین این دو و من به دنبال به جلو به آن منجر به چیزی.” روند آواز را پوشش می دهد و اصل او می گوید: بسیار متفاوت است. سابق است که بیشتر مستقل به عنوان مخالف به دومی است که بسیاری از ورودی است.

برنامه های خود را برای سال شامل ساخت بیشتر را پوشش می دهد; او اعتراف او به عنوان پرکار به عنوان او خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر