Sanaya Ardeshir to perform at Heatwave

آماده شدن برای یک موج گرما در Kochi.

الکترونیکی, موسیقی, ویترین, ‘افراطی’, خواهد شد و سازمان یافته توسط Kekao محلی موسیقی زیرزمینی جمعی. راه اندازی شد در این کوچی Muziris دوسالانه در ژانویه 2019, Kekao به شهرستان آورده الکترونیکی, هنرمندان در حال پخش موسیقی تجربی در از ازدواج خود رویداد.

در نسخه دوم آغاز می شود که در 7 فوریه خط طولانی تر است و شامل پیشرو EDM, هنرمندان مانند Sanaya جزایر XCPT یک کمپانی ضبط موسیقی از ایتالیا و در خانه رشد استعداد مانند Derelicts (باند), بی باک جان و DJ Obscuit.

“این رویداد را ارائه می دهند دو تجربه متفاوت” می گوید Navath Rahin, بنیانگذار Kekao. در حالی که باز کردن در روز 7 فوریه را به تمرکز بر روی گروه آزمايش و محیط موسیقی روز دوم بازی های اروپایی EDM—تکنو و الکترو.

Delikwe و Nothus هنرمندان که در آخرین نسخه در این سال خواهد پیوست توسط مارکو Segato و Cem3340 که همچنین بخشی از XCPT.

“موسیقی الکترونیک صحنه در حال توسعه سریع در کوچی و ما شده اند دریافت پاسخ می گوید:” Navath. Kekao به اتمام رسانده پنج گیگابایت در کمتر از یک سال. یک تیم از پنج نفر Kekao به ارمغان می آورد و هنرمندان به این شهر برنامه های این مراسم و ترویج زیرزمینی هنرمندان به آنها یک پلت فرم.

“تعدادی از هنرمندان با استعداد هل دادن نام تجاری خود را از موسیقی. ما همچنین ترویج فرهنگ خیابانی و موسیقی جدید روند می گوید:” Navath.

این رویداد برگزار خواهد شد در فوریه 7 و 8 در فلفل خانه فورت کوچی.

‘موسیقی من احساسی’

Sanaya اردشیر که میخواهد خودش Sandunes خواهد بود headlining نشان می دهد در یک روز ارائه خود را به ‘دست از فکر کردن” یک پیانو مبتنی بر پروژه است که به بررسی امکانات پیانو و آزمایش های جدید در ارکستراسیون. انکوباتور برای بیش از دو سال بین بمبئی برلین و لندن این پروژه خواهد بود Sanaya ویژه نمایشگاه. یک بمبئی-بر اساس تولید کننده و آهنگساز مصنوعی, بازیکن, Sanaya تحت تاثیر موسیقی برگرفته از موسیقی جاز متفرقه و لندن الکترونیک با جنوب آسیا را تحت تاثیر قرار.

گزیده ای از یک interiew با Sanaya.

شما شده اند با الهام از موسیقی جاز به rock, funk و بلوز. چگونه تعریف می کنید آهنگ های خود را ؟

این روزها من فکر کردن در مورد موسیقی من (و موسیقی) به عنوان “عاطفی” و من در تلاش برای فکر در مورد ایجاد کار است که حرکت مردم بسیار اساسی بشر در سطح.

من فکر می کنم ما در یک زمان بسیار هیجان انگیز و اگر چه فن آوری و رسانه های اجتماعی ساخته شده است آن را بسیار آسان به ماندن میرود و به آنچه در جریان است و الهام گرفتن از sub-فرهنگ ها در دور نقاط جهان آن را نیز تبدیل به ترسناک چقدر این همان ابزار تهدیدی برای سلامت روان ما و گرایش به ارتباط و جامعه است. که من احساس آن را تبدیل شدن به طور فزاینده مهم برای ایجاد موسیقی است که به ارمغان می آورد و افراد نزدیک به خود را عاطفی خودشان در برخی از راه و یا دیگر.

چه کار می کنید در حال حاضر?

در حال حاضر من کار بر روی برخی از موسیقی های جدید که ویژگی های مختلف خوانندگان و من کاوش ایده آوردن رشته های مختلف, زبان و روش های ساخت موسیقی با هم. من احساس الهام بخش برای ایجاد پس از یک بیت از رکود که با اشاره من در یک جهت جدید از ترانه نوشتن که تحت تاثیر موسیقی و حتی برخی از بالیوود.

که شهر را تحت تاثیر قرار داده موسیقی خود را بیشتر بمبئی یا لندن ؟

در ابتدا و زمانی که من تنها در آغاز من فوق العاده با الهام از آنچه اتفاق می افتد در لندن.. که احتمالا چون من فوق العاده تشنه دانش و الهام بخش و برای تلفن های موبایل جدید و وجود یک طیف محدود از آنچه اتفاق می افتد به صورت محلی. اما اخیرا بمبئی تحت تاثیر بسیاری از ایده های من در اطراف هویت متعلق و نقش موسیقی نیاز به بازی در یک زمینه اجتماعی – به خصوص در این زمان فضای سیاسی به مردم را هم به شیوه ای که فراگیر و غیر خشونت آمیز.

آیا موسیقی خود را برنامه ریزی برای آینده ؟ هر گونه همکاری جدید در اینده نزدیک?

موسیقی من برنامه کمی قطبی در حال حاضر – من در تلاش برای ماندن با تمرکز بر ایده های کنونی, بنابراین من می توانید آنها را در عمق و حفظ تعهد به یک رویکرد خاص و سبک در روند ساخت موسیقی. و در همان زمان من برنامه ریزی برای کشف برای تلفن های موبایل از جدید, جغرافیای و سنت و من مشتاق به شیب انگشتان پا به زمین که کاملا جدید به من.

چگونه می توانم به شما مخاطبان خود را ؟ دارای فرهنگ موسیقی قدردانی تغییر در هند ؟

من باور دارم ، من مخاطب به عنوان مطلع و درگیر و متفکر در مورد آنچه که آنها در حال مصرف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی