شن و ماسه مجسمه برنده تمجید برای ایجاد یک مجسمه نیم تنه از خداوند سیوا در Vemulawada معبد

این کار از خود گذشتگی. شن و ماسه مجسمه ساز از پددپللی منطقه تا به حال برنده تمجید برای ایجاد یک مجسمه از خداوند سیوا در روپیه رجا Rajeshwara Swamy Devasthanam در Vemulawada از Rajanna-Sircilla منطقه به مناسبت Mahasivarathri جشن در روز جمعه.

Ravalli Shankar بومی Kukkalagudur روستای پددپللی منطقه به Vemulawada حرم برای شرکت در Sivarathri jatara جشن و نمایشگاه خلاقیت خود را.

یک سعید خلقت

او ایجاد یک مجسمه نیم تنه از خداوند سیوا با سعید بیان. نزدیک به 2.5 ft شکل بلند به نظر می رسد به عنوان اگر خداوند اهدای یک لبخند ملایم در جانبازان خود را. آقای شانکار آورده شن و ماسه از روستای مادری خود را برای مجسمه سازی. جانبازان در حرم بودند وحشت زده در مجسمه سازی از خداوند سیوا و دیده می شد قدردانی از خالق آن است.

آقای شانکار گفت: او در طول jatara تنها به نمایش گذاشتن استعداد خود را در هنر شن و ماسه قبل از جمع عظیمی از جانبازان در Vemulawada. “من مجسمه قدردانی شد و با تمام بازدید کنندگان در حرم. این راه من از پرداخت ارادت به پروردگار سیوا به مناسبت Mahasivarathri” اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>