Sanders, بلومبرگ تجارت توهین به دموکرات کاخ سفید گرم

دموکرات کاخ سفید مدعی برنی ساندرز و مایکل بلومبرگ شدت حملات خود را در هر یک از دیگر در روز دوشنبه با آقای ساندرز متهم media mogul از تلاش برای خرید انتخابات و آقای بلومبرگ گفت: سناتور و حرارت خود را حامیان آنها صدمه زدن به حزب.

آقای ساندرز در مقایسه با سابق شهردار نیویورک با رئیس جمهوری جمهوریخواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت هر دو میلیاردرهای تلاش برای استفاده از ثروت خود را به خم شدن و فاسد نظام سیاسی.

“آقای بلومبرگ مانند هر کس دیگری حق دارد به اجرا برای رئيس جمهور. او نه حق خرید در انتخابات ریاست جمهوری!” آقای ساندرز گفت: هزاران نفر از حامیان خود در یک تجمع در ریچموند در نزدیکی سان فرانسیسکو که هو به شدت در اشاره ای از آقای بلومبرگ نام.

این حملات در کالیفرنیا از جمله انتقاد از آقای بلومبرگ رکورد در مسابقه تکرار یک سری از حملات که آقای ساندرز خود شناسایی دموکراتیک سوسیالیستی که به طور منظم ریل در برابر نفوذ سیاسی از میلیاردرهای وارد در آقای بلومبرگ بیش از آخر هفته در نوادا و کلرادو است.

که درو پاسخ روز دوشنبه از آقای بلومبرگ که توییتی تصویری شامل اتهام ساندرز حامیان – حرارت خود را آنلاین حامیان شناخته شده به عنوان “برنی وارنر” – حمله به دیگر نامزدها و حامیان آنها در رسانه های اجتماعی.

 

آن به پایان رسید با یک کلیپ از آقای ساندرز خواستار “گفتمان مدنی” پس از سوال “واقعا؟”

“ما نیاز به متحد برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر” آقای بلومبرگ گفت: در صدای جیر جیر. “این نوع از “انرژی” است و نه برای ما وجود دارد.”

آقای بلومبرگ به کمپین گفت که این حملات از آقای ساندرز شد “شرم آور” و نسبت او را با تهمت نیز ناعادلانه انتقاد بلومبرگ. آن گفت: این حملات بودند نشانه ای از رشد سیاسی تهدید بلومبرگ مطرح کرد.

آقای بلومبرگ به شدت افزایش یافته است در نظر سنجی های اخیر در رقابت برای نامزدی حزب دموکرات را به چالش آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات پس از ریختن صدها میلیون نفر از خود را به دلار به تبلیغات در ایالات متحده است که رای دادن در ماه مارس و یا بعد.

آقای ساندرز آگهی انتخابات در سراسر کشور و در نوادا که در آن بعد از نامزدی مسابقه برگزار خواهد شد در روز شنبه پس از اتمام در دو مسابقات در آیووا و نیوهمشایر.

“در این مرحله اولیه است و برنی به از دست دادن و ما را به نفع خود. برنی این را می داند. تهمت این را می داند. همین دلیل است که آنها متحد هستند در مبارزه مایک گفت: Kevin Sheekey مبارزات انتخاباتی مدیر بلومبرگ.

“این کمپین را بیکار نشستن نیست و اجازه می دهد این غلط حملات به ایستادن بدون پاسخ” Sheekey در بیانیه ای گفت.

توقف-و-frisk

آقای بلومبرگ قلم چهار اولیه رای گیری متحده در ماه فوریه — کارولینای جنوبی نیز رای در فوریه. 29.

در این تجمع در ریچموند آقای ساندرز همچنین با انتقاد آقای بلومبرگ گذشته حمایت در نیویورک از “توقف-و-frisk” پلیس سیاست های خود را در طول زمان به عنوان شهردار که به طور نامتناسبی آمار آمریکایی های آفریقایی تبار. آقای بلومبرگ است عذرخواهی برای حمایت خود را از این تاکتیک.

آقای ساندرز نیز گفت: آقای بلومبرگ در گذشته مخالف حداقل دستمزد و تا به حال نام برای کاهش به دولت-اجرای برنامه های کمک.

“تصور کنید که یک مولتی میلیاردر مخالف افزایش حداقل دستمزد. تصور کنید که یک مولتی میلیاردر درخواست برای کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر و مدیکید” آقای ساندرز گفت: جمعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>