Sandilya Theuerkauf مذاکرات در مورد کار خود و طبیعت را در تمامیت آن

خار به ندرت شکل در این طرح از چیزهایی که برای هر کسی مگر اینکه شما یک گل و یا شاید یک مشتری در گفت گلفروش است.

اما برای Sandilya Theuerkauf و خار و یک رسانه برای ایجاد و نمایش چند برابر شگفتی های طبیعت است. “من همیشه می خواستم برای انجام کاری با جنبه های مختلف از چیزهایی که در اطراف ما می گوید:” این هنرمند است که علاقه مند است در تفسیر خود کار می کنند. Sandilya اصرار دارد تمرکز خود را کار نیست خار خود را با وجود غیر معمول خود را درخواست تجدید نظر اما که آنها بخشی از کل در روند ایجاد.

“من نمی خواهد بود قادر به کار با خار اگر کسی فقط آنها را به من داد. روند خرید از تمیز کاری یک چشم انداز این چیزی است که من اهمیت دادن به. زمان صرف مشاهده, گوش دادن, در دانستن از یک محل در deliberateness از درگیر شدن در یک مکان خاص همه بخشی از روند ایجاد یک بخشی از آن ریزه کاری ها و چالش است. تجسم اعمال و ایجاد بخشی از کار من می گوید:” Sandilya.

Sandilya Theuerkauf talks about his work and Nature in its entirety

Sandilya شده است که کار با خار پس از 2015 را جمع آوری کرده و آنها را از درختان اقاقیا کف دست و دیگر گیاهان. هر خار است به صورت جداگانه سمباده و یا صاف کردن قبل از آن ضمیمه شده است به نصب.

“من همیشه با کار دست من,” او می گوید. “بیش از یک دوره از زمان, ما به یاد بگیرند که چگونه خار خم چقدر خار خم شدن می تواند جهت آنها را. وجود دارد مشخص تمرکز تمرکز در حالی که کار با خار.”

Sandilya Theuerkauf talks about his work and Nature in its entirety

یک معلم در مرکز آموزش مجازی که در آن او همچنین هنگامی که یک دانش آموز Sandilya احساس مردم در یک ثابت عجله به قضاوت و برچسب بدون توجه به محل. “باید وجود داشته باشد یک تلاش آگاهانه به دنبال فراتر از آنچه ما می بینیم” او می گوید و اضافه میکند: “یکی از نیاز به رفتن به گذشته فیلتر و برچسب است که ما را در خودمان و یا چیزهایی که در اطراف ما از جمله تعاریف زیبایی شناسی است.”

“همه متوجه یک غروب یا آبشار اما طبیعت است که خیلی بیشتر — ما متوجه تنها جنبه های خاصی از آن. چگونه به را ما توجه به آن به عنوان یک کل است آنچه که من در تلاش برای کشف در اینجا,” او می گوید.

Sandilya Theuerkauf talks about his work and Nature in its entirety

“رابطه ما با این سیاره باید مورد بررسی قرار گیرد و به کمال; ما فقط باید از این سیاره است. آن را نیز بسیار شکننده است و ناپدید شدن تدریجی از چیزی که بود. تنها اگر ما آگاه است که ما نمی خواهد آن را مسلم می گوید:” Sandilya.

با توجه به Manush جان که اسیر Sandilya در محل کار خود در فیلم کوتاه دنباله دار از خارهر نصب و راه اندازی است که بازتابی از Sandilya تجربه از یک محل. “بیش از این زمان را صرف مشاهده Sandilya در محل کار و کار خود را خود من آمده اند به درک خلاقیت خود در حال مذاکره با فضاهای او ساکن می گوید:” Manush.

دنباله از خار است بر روی صفحه نمایش به صورت آنلاین در KYNKYNY.com تا 31 مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>