تاریخ Sanghi: ‘Sushant و من استفاده می شود به صحبت در مورد نویسندگان ما عشق’

بازیگر دختربچه Sanghi توییتر زیستی آمده است: “سینما و دانشگاه هستند چیزهای زیبا”. یک دائم الخمر در رشته روزنامه نگاری در دانشگاه دهلی و سرمایه گذاری مردمی در آموزش و پرورش و توسعه در سرمایه 23 ساله شانس به بازیگری در فیلم های سینمایی در مدرسه است. مصاحبه مدیر Mukesh Chhabra خال خال بود او در بازی یک مدرسه و از او خواست به استماع نقش حمایت در Rockstar (2011). سپس 14, Sanghi به سرعت متوجه شدم که دوربین نمی ارعاب اما حرفه ای نیست پایان-هدف در خود است.

به عنوان یک بازیگر او آرزوهای خود را به کانال شهرت به افزایش کار خود را در بخش آموزش و پرورش. “من می خواهم به این کشور را به مکانی بهتر برای جوانان ما,” او می گوید: بیش از یک مکالمه تلفنی است.

علاقه او در دانشگاه چیزی است که او را قادر به فورا اتصال با او همکاری بازیگر, Sushant Singh Rajput که درگذشت خودکشی در ماه ژوئن. دو بازی علاج بیمار شخصیت Kizie و مانی در آمدن از سن درام, Dil Becharaهند اقتباس از موفقیت تجاری رمان و فیلم, The Fault in Our Stars. Rajput آخرین فیلم مجموعه ای برای پس از مرگ آزاد کند.

“ما برای بحث در مورد نویسندگان ما عاشق. او استفاده می شود برای پیدا کردن آن هیجان انگیز است که اگر وی با اشاره به جان برگر, من می خواهم بگویم راه دیدنیا یووال نوح هرری و من استفاده می شود به می گویند 21 درس برای قرن 21به طوری که او واقعا دوست داشت که من در واقع عاشق آن کتاب… آن نادر بود برای او برای پیدا کردن که [با همکار بازیگران] و من از آنها بدم میاید که آن نادر است” او reminisces.

همچنین بخوانید: دریافت اولین روز اولین نمایش’ خبرنامه هفتگی ما از دنیای سینما در صندوق پستی خود را. شما می توانید اشتراک به صورت رایگان در اینجا

دختر مورد علاقه

The Fault in Our Stars شد در میان کتاب Sanghi fawned بیش به عنوان یک نوجوان در مدرسه بالا است. “من که 16 ساله بود که با وسواس رمان و bunked مدرسه به تماشای فیلم” او به یاد می آورد. زمانی که Chhabra با نزدیک شدن به استماع برای Dil Becharaاو هیجان زده و در عین حال نگران از انجام عدالت به یک داستان است که در حال حاضر شده است گفت: در دو رسانه. “اما نویسندگان باید یک کار خوب انجام داده در بومیسازی آن به جمشدپور” او اطلاع.

این بازیگر تفسیر Kizie یک شخصیت به مبارزه با سرطان تيروئيد درگیر فراتر رفتن از خود بیماری است. “زمانی که یک فرد در مواجهه با یک بیماری ناتوان کننده است که بیماری آنها را تعریف می کند” او ندارند. “هنگامی که ما چند قرائت از اسکریپت ما متوجه باشند که این بیماری نمی تواند تعریف آنها از آنجا که وجود دارد خیلی بیشتر است که آنها بزرگ شده.” Sanghi وارد این درک پس از صرف زمان با بازماندگان در جامعه سرطان در بمبئی. “من با آنها داشتند حرف زدند و درک عاطفی خود را با واقعیت چگونه آنها را از رفتن به مدرسه با یک سیلندر و بازگشت و انجام پنج آزمایش خون” او به یاد می آورد. “در ابتدا, آن ناتوان کننده اما دو سال بر شما وفق دهند و به عنوان انسان ما وفق دهند.”

موانع و اتهامات

این بازیگر در آمد در هیئت مدیره این پروژه تازه از کالج در 21 و دو سال در فیلم آماده انتشار در دیزنی+ Hotstar در جولای 24. اگر چه شات صفحه نمایش بزرگ همه گیر مجبور تولید به انتخاب مستقیم OTT انتشار. حتی قبل از همه گیر این فیلم رو چند موانع و تاخیر. در 2018, Chhabra, که باعث می شود کارگردان خود را اولین بار با این فیلم بود که متهم به سوء رفتار جنسی به عنوان بخشی از #MeToo جنبش است. او معلق به عنوان مدیر اما ابقاء شد بنا به گزارش ها پس از انجام یک پرس و جو. اتهامات آزار و اذیت جنسی نیز بودند ساخته شده در برابر Rajput که اخراج شد Sanghi به عنوان “بی اساس”. “که واقعا شکسته قلب من وقتی که من به عقب نگاه در آن” او confides. “روزنامه نگاری من آموخته است که یکی از صداقت و بی طرفی. زمانی که من چیزهایی را دیدم که بسیار دور از واقعیت نوشته شده آن را تحت تاثیر قرار من… من خیلی جوان و بی تجربه که از آن استفاده می شود واقعا زحمت من اما پس از آن من می دانستم که واقعیت ما.”

بزرگترین یادگیری برای Sanghi با Dil Bechara شده است که فیلمسازی دارای چندین متغیر است که می تواند از خط خارج شدن یک پروژه است. “همه گیر و Sushant نه اینکه با ما در تولید این نه در کنترل من و من در تلاش برای آمدن به شرایط با [آن را] اما من باید برای انطباق با” او سهام.

این بازیگر در هیچ عجله به ثبت نام در هر فیلم جدید و ترجیح میدهد “به انتخاب کننده” و معروف به “کیفیت بیش از کمیت” در بلند مدت. مستقر در دهلی نو و با سرمایه گذاری در تئاتر و هنر, فرهنگ و آموزشی چشم انداز شهر Sanghi می گوید که “ستاره شدن نمی تحریک او” اما آن را فقط یک ابزار برای ایجاد دید باعث می شود او معتقد است که در.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>