سانجی Manjrekar سابق کریکت تست-تبدیل-مفسر است در واکنش به حذف او از هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) در تفسیر پنل.

“من همیشه در نظر گرفته شود تفسیر به عنوان یک افتخار بزرگ است اما هرگز حق. آن است تا به کارفرمایان که آیا آنها را انتخاب کنید به من یا نه و من همیشه احترام است. شاید BCCI شده است با عملکرد دیر است. من قبول می کنم که به عنوان یک حرفه ای” Manjrekar خود نوشت توییتر جدول زمانی در روز یکشنبه.

Manjrekar منظم ثابت در BCCI پنل از مفسران برای بیش از یک دهه بوده است سرنگون از پانل.

شده است وجود دارد حدس و گمان بر این ممکن است دلایل خود را برای خروج.

بدون نظر

در حالی که BCCI جمهور Sourav Ganguly تا به حال پس از IPL حاکم بر جلسه شورای روز سه شنبه کاهش یافته است به واکنش نشان می دهند به Manjrekar را حذف دومی صدای جیر جیر در یک راه قرار می دهد پایان دادن به اختلاف بر اخراج از تفسیر جعبه شروع با هند ODI سری در مقابل آفریقای جنوبی که قرار بود با توجه به COVID-19 بعد از بازکن در Dharamshala شسته شد ،

مجادلات

Manjrekar یک تلویزیون مجری و مفسر برای بیش از دو دهه بوده است درگیر در کاملا چند مجادلات. هند همه طفیلی Ravindra Jadeja لعنتی Manjrekar پس از اینکه به عنوان یک “بیت و قطعات کریکت” با دومی در هوا در طول سال گذشته در جام جهانی.

در حالی که Manjrekar کردهاند بیانیه خود او همچنان در اخبار دلایل اشتباه.

در ماه نوامبر گذشته طی صورتی-تست توپ در برابر بنگلادش Manjrekar ساخته شده از اظهارات موهن در شخص مفسر Harsha Bhogle.

Manjrekar حال تاکید کرد در 10-15 سال از کلاس اول کریکت” تجربه به بیان دیدگاه ها در دید توپ زیر چراغ. در مصاحبه با ESPNcricinfo بعد Manjrekar نه تنها عذر خواهی کرد خود را برای سخن گفتن بلکه بستری 2019 شد “بدترین سال برای من به عنوان یک تحلیلگر و مفسر”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی