بدون صمیمیت و ارتقاء 11th قرن معبد در نزدیکی حیدرآباد نهفته در خرابه

آن است که به سختی به 500 متر دور از ملی بزرگراه 65 که منجر به بمبئی. در پایان این خط از جاده اصلی می ایستد سکوت قرن 11th روپیه Ramalingeswara Swamy معبد واقع در Nandikandi روستا در Sadashivapet مندل.

گفته می شود ساخته شده توسط کلینی Chalukyas ساختار دارای یک سبک منحصر به فرد توصیف به عنوان ‘تزیین معماری’.

این شهادت به حملات در بسیاری از تهاجم خارجی و بسیاری از بت در معبد شاهد قطع به آن است. یکی می توانید شاهد آسیب دیده و بت های داخل معبد محل و در موزه ایجاد شده در ترکیب.

که معبد در آن است به هر حال ؟

شاید ignoratnt اهمیت آن کسی که تا حدودی رنگ در خارج از معبد ساختار است که نیاز به ترمیم به شکل اصلی آن است. آیا باستان شناسی بخش خواهد آن را تا و یا نه یک سوال بزرگ به عنوان آن را شامل برخی از تعهد مالی. در ضمن ترک های عمودی در حال توسعه در خارج از ساختار است که نیاز به توجه فوری.

در گذشته استفاده می شود وجود دارد یک قوس نشان می دهد معبد در ورودی ایجاد کرد. اما آن آسیب دیده بود در راه گسترش و هرگز بازسازی شده. روستاییان ادعا می کنند آنها را ساخته اند از تکرار و تجدید نظر به L&T اهدا شد قرارداد ساخت بزرگراه.

عبور باک

“ما را ساخته اند از تکرار درخواست این شرکت برای ساخت قوس دوباره به طوری که این امر نشان می دهد که وجود و جهت به معبد. اما آنها گفته اند که پول واریز شد با وقف بخش و آنها را به چیزی برای انجام در حال حاضر گفت:” یک روستایی.

قوس هفت معکوس lotuses مجسمه در آن و گفته شده است که آن را به گونه ای طراحی شده است که خورشید اشعه متمرکز کنید به خلوتگاه سنکتروم.

در سال 2014 حدود ₹ 42 لاخ تحریم شد برای معبد را توسعه و به کار گرفته شد ، در واقع یک مهمان خانه ساخته شد و در مقابل در معبد.

هیچ زائر footfalls

اما از آن به بعد تاریخی معبد بوده است عدم جذب زائران. دلیل ؟ مردم محلی و همچنین مقامات گزارش نشده است پرداخت هر گونه علاقه به ترویج آن است.

“با وجود درخواست های مکرر بدون مراحل بتن در محل قرار داده شد برای ترویج این معبد که دارای پتانسیل برای جذب تعداد زیادی از گردشگران به عنوان این است که در نزدیکی حیدرآباد. تنها چیزی که مورد نیاز است تمرکز توسط ادارات ذیربط به توسعه و ترویج آن گفت:” B. Muralidhar یک Nandikandi ساکن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر