Sapna Reddy عکس جشن طبیعت از طریق مراقبه تصاویری

اگر همه چیز رفته بود هر طرح Sapna Reddy شده اند که کاوش در یک منطقه کوهستانی در چین در یک عکاسی در سفر, اما شیوع کروناویروس او را مجبور به تجدید نظر. این حیدرآباد که در حال حاضر زندگی در کالیفرنیا است که در این شهرستان به ارائه بحث توسط Telangana عکاسی جامعه در فوریه 29.

Sapna یک رادیولوژیست اطفال و یک عکاس است. “من یک فرد بصری و در هر دو زمینه باید با تصاویر می گوید:” Sapna زمانی که ما شروع به صحبت کردن در مورد نقطه جلسه از دو حرفه ای ، در رادیولوژی او به دقت تجزیه و تحلیل تصاویری برای طرح و رنگ پذیری به نقطه اختلالات است که در تشخیص و درمان است. به عنوان یک هنرهای زیبا عکاس, او قطاری از تصاویری که جشن طبیعت و درمانی به بینندگان است.

متولد و بزرگ شده در حیدرآباد, Sapna نقل مکان به آمریکا برای تحصیل پزشکی و به عنوان یک سرگرمی عکاس مستند اماکن او بازدید و ارسال آنها را در رسانه های اجتماعی برای دوستان و خانواده. “من یک outdoorsy فرد,” او می گوید و آن را آشکار به عنوان یک مرور از طریق فلیکر جریان (sapna reddy) و یا در Facebook (sapnareddyphotography). عکس او نوشته شده است متولد شد اعزامی به بیابان.

Sapna Reddy

“من نمی توانم رنگ, بنابراین, من, عکس,” او می گوید: برای توضیح او زیبایی شناسی بصری. تصاویر او یک نقاشی مانند کیفیت است که می آید از انتظار برای زمان مناسب برای گرفتن یک تصویر. وجود دارد زمانی که او در یک موقعیت recce و اردوگاه وجود دارد, بدون دوربین او به “پیوند با یک محل و درک کنند که چگونه نور کار می کند در طول زمان های مختلف از روز”.

هنگامی که او در بازدید از دره گل ها در کالیفرنیا, او در بر داشت آن را زیبا اما سخت و طاقت فرسا با یک فراوانی از گل. او می خواست تصاویر آرامش بخش و مراقبه است. “من می خواستم این گل به نور پس زمینه به طوری که آنها به نظر می رسد درخشان” او به یاد می آورد. Sapna منتظر نور به سقوط در گل است که در شیوه و در زمان عکس. “هنگامی که من یک نتیجه نهایی در ذهن من کار عقب برای دیدن اگر من می توانم آن را به اتفاق می افتد,” او اضافه می کند.

Hope was taken in 2014 in the Redwood national forest in California

امیدوارم که گرفته شده بود در سال 2014 در ردوود جنگل ملی در ایالت کالیفرنیا | عکس های اعتباری: Sapna Reddy

Sapna کار سه روز در هفته به عنوان یک رادیولوژیست و سه روز در هفته به عنوان یک عکاس, آموزش مشتاق عکاسان و تحویل مذاکرات در طبیعت شفا از هنر عکاسی. “من در جلسات مقابله با انتقال از یک عکاس به یک هنرمند,” او می گوید.

او اغلب افزایش حمل و نقل سنگین دنده — تجهیزات دوربین های چادر کمپینگ غذا و آب است. این مستلزم تربیت بدنی به اندازه کافی به صورت خشن, شرایط آب و هوا. “اگر من پیاده روی در ارتفاع بالا و باید برای مقابله با اکسیژن کمتر من ثبت نام با یک مربی شخصی و تناسب اندام, رژیم برنامه ریزی شده است درآمده است. من نمی خواهم اجازه دهید به محدودیت های فیزیکی در راه گرفتن تصاویر و یا آموزش دانش آموزان چگونه به عکس می گوید:” Sapna.

Titled ‘Journey’, the photograph was taken in October 2015 on the huge sand dunes in Death Valley National Park, California

با عنوان ‘سفر’ عکس گرفته شده در اکتبر 2015 در کلان شن و ماسه در دره مرگ در پارک ملی کالیفرنیا | عکس های اعتباری: Sapna Reddy

او شده است یک عکاس حرفه ای از سال 2011 و آن را به کمک در مدیریت استرس: “زمانی که من استراق سمع همکار شکایت از استرس من احساس می کنم آن [روز به روز روال] نیست استرس زا باشد. بهره بردار آن را در زیر صفر درجه حرارت برای عکاسی در سفر سخت تر است. هنگامی که ما خودمان فشار و انجام کاری متفاوت را به ما می دهد توانایی برای رسیدگی به کار ما مانند یک تکه از کیک. و هنگامی که شما در طبیعت وجود دارد زمان برای آرام تفکر. ما مشکلات ناچیز به نظر می رسد.”

برخی از Sapna زیادی از تصاویر با فرمت های زینت دیوارهای بیمارستان ها و مراکز سرطان در کالیفرنیا برای خود درمانی با کیفیت. نقاشی های او نیز در دسترس از طریق وب سایت خود و yellowkorner.com در سراسر جهان است.

(Telangana عکاسی جامعه (TPS) میزبانی یک بحث Sapna Reddy در هتل گل همیشه بهار, حیدرآباد, در مارس 29; 4.30 بعد از ظهر غیر TPS اعضا می توانند با حضور در ₹250)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>