بازیگر سارا علی خان سریع وارد اتاق های در حال اجرا در اواخر برنامه قبل از مودب سلام نشانه آغاز او آماده چت. او شرکت ستاره Kartik Aaryan چت در جریان متفاوت است. او معافیت خود را به یک استراحت بین مصاحبه های خود خواسته دوم خود قهوه به جا شود و پس از آن نیز سرد و زخم توسط آموزش رقص گام های بازیگران’ هان اصلی Galat موزیک ویدیو به دیگران در صندلی کنار پنجره فیلم در اتاق نزدیک چهار خانه های ییلاقی. دو زوج بودن برای اولین بار در Imtiaz Ali آینده Love Aaj Kalهر چند طرفداران شده است “حمل و نقل” بازیگران برای مدت طولانی در حال حاضر.

قابل لمس شیمی

در حالی که این دو با آن مواجه اند تهاجمی موشکافی در مورد وضعیت رابطه خود خان تاکید کرد که در طول ساقه “سارا و Kartik برآورده نمی کنند. آن زو و Veer روزمره در مجموعه” گفت: این بازیگر توضیح داد که در حالی که کار بر روی این فیلم دو تن از آنان Imtiaz Ali شخصیت های “یک آرمان گرا و عملگرا دختر خود را به شیمی خیلی هیجان انگیز بود.”

این فیلم یک جانشین معنوی به علی 2009 فیلم – بازیگران Deepika Padukone و سارا پدر, Saif Ali Khan – و همچنین باز کردن راه است که در آن عاشقانه اتحادش را تغییر بیش از چند دهه. دو جدول زمانی از این سال 2020 تکرار حول اين به بعد ارتباط بین حرفه ای-متمرکز زو و عاشقانه Veer در سال 2020 و Leena را (مشخصات arushi شارما) شکوفا کوچک-شهر عشق با Raghu – دوباره بازی Kartik Aaryan – در سال 1990.

معاصر تفسیر

خان دیدم تعداد زیادی از خودش در زو – آیا در حال آورده پدر و مادر تنها و یا تمرکز خود را بر حرفه خود را – اما اشاره کرد که زو شد بسیاری تهاجمی تر و واکنشی تر از او. “زو نیست خود را ازلی قهرمان” او تاکید کرد “او اجرا می شود به مرد شخصیت و می گوید: ‘شما’ [در یک صحنه از جمله در تریلر] – شما نمی بینید که اغلب. این نماینده چه زنان امروز – آنها بیشتر بلندتر و بیشتر از نظر مالی مستقل [و] حرفه ای تر می شود. وجود دارد [نیز] بیشتر برابری در روابط – خواسته ها و انتظارات باید همه تغییر زیادی در طول سال است.” برای Aaryan چالش استراحت در ایجاد شخصیت های منحصر به فرد از Veer – صادق هوشمند و آرمان گرا و در Aaryan کلمات “او ممکن است در سراسر آمده به عنوان خزنده” – و از Raghu – اعتماد به نفس و فیلم مانند عاشق. “من تا به حال به طور خاص کار بر روی زبان بدن” به اشتراک گذاشته این بازیگر توضیح داد که در حالی که Veer نگه داشته و به خود Raghu خواهد رفتار مانند او متعلق به محل. Aaryan خواهد خود را پیدا کنید Veer در یادداشت های نوشته شده بر روی دیوار از شخصیت دهلی خانه و یا در گلدان و تابه آشغال در اطراف خانه که از آن Veer خواهد به طور مستقیم باید وعده های غذایی خود را.

و برای Raghu Aaryan مشترک “من را نگه سلمان [خان] آقا این آهنگ ها بازی در مجموعه ایجاد می کند که پرنیان.” او همچنین نگهداری تماشای یک جریان از 80s و 90s فیلم Maine Pyar Kiya (1989), سلمان خان اولین نقش سرب به سال 1988 در رومئو و ژولیتQayamat Se Qayamat Tak.

حرفه ای و اعتماد به نفس

او نه ساله حرفه ای Aaryan اغلب مواجه انتقاد برای به تصویر کشیدن مشابه misogynistic شخصیت های که در حال تغییرات از مردان عادی که سرزنش زنان در زندگی خود برای خود ناخشنودی. او اعتراف کرد که او را پرداخت نمی کند توجه بیش از حد به opprobrium چرا که او می بیند که فیلم های خود را که آیا دو Pyaar Ka Punchnamas (2011 و 2015), Sonu که تیتو کی Sweety (2018) یا Pati Patni Aur Woh (2019) موفق هستند در دفتر جعبه را. “متوالی سینما مشغول به کار هستند و عاشق بودن. یک دلیل وجود دارد که فیلمسازان در حال همکاری با من, بنابراین من باید به درستی انجام,” او به سادگی گفت:, و اضافه کرد که او با بهره گیری اخیر جریان ارائه می دهد و پس از چند سال سختی که به دنبال اولین موفقیت.

خان از سوی دیگر تنها دو فیلم ، اما با توجه اولین در Kedarnath (2018) و به عنوان چهره از مارک های مانند پوما هند و Garnier هند او است که اغلب به نام جوانان آیکون و لنت صدای او به حوادث مانند زیر 25 اجلاس و Barkha دات را ما زنان نشست. نظرات خود را در colourism – “اگر شما می خواهید به قهوهای مایل به زرد فقط با قرار دادن در برخی از bronzer. اگر شما می خواهید به نمایشگاه قرار داده و در برخی از پودر” – دریافت واکنش در دات رویداد. در طول چت ما, او گفت: “شاید من صدا کمی راش زمانی که من گفت که. من مستقل و با اعتماد به نفس به طوری که آن را آسان تر برای من برای گفتن چیزهایی که گاهی اوقات از آن [احتمالا] خواهد بود به طور متوسط برای زن هندی به آن را. اما من هنوز هم باور نمی کنم در victimising خودتان است.” خان تصریح کرد که مردم باید اعتماد به نفس را در خود اما هنگامی که درباره تبعیض سیستماتیک مردم چهره بر اساس رنگ پوست او تکرار “شما می توانید می خواهیم مردم را به تغییر دهید, اما من فکر می کنم که یک شات طولانی از رشد پوست ضخیم تر و فقط گفت: آن را فراموش کرده ام.”

خارج از فیلم

در حالی که Aaryan هرگز در نظر گرفته یک زندگی خارج از اینکه یک بازیگر خان یک دانشگاه کلمبیا تحصیلات تکمیلی در علوم سیاسی و تاریخ هنوز هم معتقد است که یک وکیل و یا پیوستن به سیاست است که بر روی کارت ، وقتی پرسیده شد که در مورد چگونگی آنها در برخورد با اخبار ضد کا و NRC تظاهرات در سراسر کشور Aaryan ارائه شده مبهم بیانیه ای در مورد درگیر شدن در هنگام نیاز و خان آرام گفت: او نمی خواست به صحبت در مورد آن را قبل از انتظار برای سوال بعدی.

اما این دو بازیگر رو chattier هنگامی که بحث در مورد آنچه در آینده بر روی صفحه خود را. Aaryan خواهد بود بخشی از Bhool Bhulaiyaa 2, Dostana 2 و Om Raut بعدی – یک فیلم اکشن. خان دیده می شود مخالف Varun Dhawan در حمال شماره 1 بازسازی و Aanand L. رای را Atrangi Re.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی