Sasikala را benami معاملات: آن گروه. آغاز رسیدگی به

مالیات بر درآمد بخش آغاز رسیدگی تحت منع Benami خواص معامله (PBPT) قانون از سال 1988 به ضمیمه همه غیر منقول خواص بودند که بنا به گزارش های خریداری شده توسط رئیس سابق وزیر Jayalalithaa را از نزدیکان V. K. Sasikala در Chennai, Coimbatore, Kancheepuram, تامیل نادو و مادورای با استفاده از demonetised اشاره به لحن ₹1,674.50 کرور روپیه در سال 2016.

در نتیجه سهامداران تامیل نادو مبتنی بر سری لاکشمی جواهرات گروه Bonjour Bonheur خصوصی محدود که دارای اقیانوس اسپری ساحل رفت و آمد مکرر ظاهرا فروخته شده به او برای ₹168 کرور را با عجله به مدرس دادگاه عالی به چالش کشیدن نظم گذشت U. N. دیلیپ معاون کمیسر مالیات بر درآمد (Benami منع) در 20 ژانویه این سال برای دلبستگی از خواص خود را تحت PBPT عمل می کنند.

عدالت آنیتا Sumanth در روز پنج شنبه به کارگردانی ایستاده ارشد مشاور برای مالیات بر درآمد A. P. Srinivas و A. N. R. جایا Prathap به اطمینان حاصل شود که مقابله با گواهی حسن واصل شد در پاسخ به تمام شش حکم دادخواست پنج توسط فردی سهامداران و یکی Bonjour Bonheur خصوصی محدود و یا قبل از 19 فوریه.

در رسیدگی به, معاون کمیساریای اعلام کرده بود که دادخواهان حال اذعان به دریافت حداقل ₹148 کرور از کل فروش در نظر گرفتن ₹168 کرور روپیه پول نقد پس از مرکز demonetised پیر یادداشت ارز در فرقه ₹500 و ₹1000 در نوامبر 8, 2016 داد و تا دسامبر 30, 2016, برای همه کسانی که در اختیار داشتن چنین یادداشت به آنها سپرده در حساب های بانکی خود را.

استفاده از فرصت دادخواهان متعلق به پاندیچری Sri Lakshmi جواهرات گروه سپرده به demonetised یادداشت های خود را در حساب های بانکی با جعل کسب و کار معاملات و مدعی آن شده اند خود را به دست آورده و جواهرات و کسب و کار. حتی پس از دریافت پول آنها تا به حال نه انتقال مالکیت از توسل به Sasikala تا تاریخ و از این رو آن را به مقدار یک benami معامله افسر نتیجه گیری کرده بود.

انکار اتهام مدیر Bonjour Bonheur, N. Naveen Baalaji به دادگاه گفت که در سال 2016 کسب و کار خانوادگی بود شکست. از این رو آنها تصمیم به فروش رفت و آمد مکرر و معرفی کردم Sasikala وکیل S. Senthil از طریق کومار سپس شخصی معاون وقت وزیر صنایع M. C. Sampath. وکیل آنها اطلاع داد که او در مذاکره با ایران به نمایندگی از Sasikala و ثابت فروش در نظر گرفتن در ₹168 کرور.

“کل معامله قرار بود به اتفاق می افتد از طریق انتقال بانکی به این دلیل که انتقال به طور عمده در نظر گرفته شده برای حل و فصل تمام وام های موجود از پاندیچری Sri Lakshmi جواهرات و اشیای قیمتی و رفت و آمد مکرر. در همین حال دولت مرکزی اعلام شده موجود ₹500 و ₹1,000 یادداشت های غیر قانونی به عنوان مناقصه ها و مزایده. از آنجا که وجود دارد هیچ کلمه ای از پیشنهاد خریدار این شرکت از نظر صادقانه است که معاملات را تنها در سال 2017.

“اما در نوامبر 22, 2016 آقای Senthil, مدافع, آمد همراه با همکاران و دستور عرضحال دهنده و مروج این شرکت به امضای تفاهم نامه. تفاهم نامه بود اما ناقص به نام خریدار خالی بود. عرضحال دهنده و مروج اجازه نداشتند به جزئیات تفاهم نامه و نه مجاز به گرفتن یک عکس کپی کنید. آنها همچنین خواسته شد به دست اصلی خود را به اشتراک گذاری گواهی به آقای Senthil,” استشهاد از آقای Baalaji بخوانید.

او همچنین ادعا کرد که در همان روز سهامداران از رفت و آمد مکرر مجبور به قبول ₹148 کرور در demonetised ارز ، “اگر گفت: مقدار بود و پرهیاهو و خودداری از درخواست و دیگر مروج آن مطلع شد که این مبلغ می تواند بازگشت اگر آن را نمی تواند قرار داده می شود به استفاده از” درخواست گفت و ادعا کرد که کومار در زمان ₹12 کرور روپیه از پول نقد برای داشتن میانجیگری معامله و دیگری ₹75 لاخ پیدا شد از دست رفته زمانی که آنها شمارش پول نقد است.

بنابراین به طور موثر خانواده رو تنها ₹135.25 کرور که بخش عمده ای بود که حاوی برابر نقشه سهام در شرکت های مختلف و سپرده در بانک های مختلف حساب. زمانی که خانواده ابراز ناتوانی خود را به سپرده مورد ₹37 کرور از demonetised یادداشت ها در حساب های بانکی آقای کومار اطلاع داده است که ایران برای فروش از رفت و آمد مکرر می ایستد لغو و خواستار آن شدند که خانواده باید بازگشت اطراف ₹100 کرور در ارز جدید ،

او همچنین به آنها گفت که خود گواهی خواهد بود بازگشت و تنها در صورتی که پرداخت پول. حتی قبل از این خانواده می تواند ترتیب پول مالیات بر درآمد حمله خود را به محل گفت و معتقد بود که کل روایت خواهد ثابت کند که ماهیت معامله نمی تواند نامیده می شوند به عنوان benami معامله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر