فرانچسکو Caputo گل سریع-آتش بند برای هموار کردن راه برای سسولو اولین, ایتالیایی, بالا پرواز پیروزی بر رم به عنوان پایتخت باشگاه یافت 4-2 دست دادن در روز شنبه.

پائولو فونسکا را در رم باقی می ماند چهارم اما خود را در لیگ قهرمانان اسکله در حال حاضر در معرض خطر با آتالانتا فقط یک نقطه در پنجم قبل از آنها بازی مبارزه جنوا در روز یکشنبه.

Caputo به ثمر رساند و دو بار در سه ماهه اول سال یک ساعت در امیلیا-رومانا به عنوان روبرتو ده Zerbi را کنار کشیده رم از هم جدا.

Filip Djuricic تضعیف سوم در 26 دقیقه.

کاپیتان ادین ژکو به ثمر رساند خود را 100 رم هدف در دقیقه 55 اما تیم او ضربه شد توسط لورنزو پلگرینی را ارسال کردن برای یک کارت زرد دوم 14 دقیقه بعد.

یک جرمی Boga هندبال انداخت رم یک تاسیسات با اردن Veretout ساخت هیچ اشتباه و از روی نقطه 73 دقیقه است.

اما ساحل عاج Boga بلافاصله جبران برش در داخل به تفنگ در یک شکوهمند هدف چهارم.

سسولو نشسته 13th, هرگز مورد ضرب و شتم رم در 13 بالا پرواز جلسات و تا به حال از دست معکوس ثابت 4-2 در ماه سپتامبر در ورزشگاه المپیک.

آن را رم چهارمین شکست این سال است.

کورنلیوس ورشکسته کالیاری

قبلا در روز شنبه در ساردینیا, چت کورنلیوس آخرین بریده بریده نفس کشیدن هدر برداشت 2-2 قرعه کشی برای پارما به بیشتر نا امید کالیاری در یک درگیری میان رقبا برای لیگ اروپا مدرک تحصیلی.

دانمارکی به جلو راننده سرشونو تکون دادن در یک پیچش یا حلقه زنی جاسمین Kurtic صلیب در 94 دقیقه به انکار کالیاری لیگ برای اولین بار پس از پیروزی 2 دسامبر.

Sardinians باقی می ماند ششم در فینال لیگ اروپا اسکله اما پارما هستند سطح در نقاط و تنها پشت سر-به-سر ضبط.

هر دو می تواند پیشی گیرد و در فرم آث میلان که در یک نقطه شناور قبل از میزبانی هلاس ورونا در روز یکشنبه.

کالیاری بود نگاه مجموعه ای به پایان خود دو ماه winless پس از اجرا جیووانی آلگری قرار داده و میزبان 2-1 تا پس از 53 دقیقه است.

آلگری نیز به ارائه کمک برای Joao Pedro را هدف باز بر 19 دقیقه در Sardegna عرصه است.

اما Juraj Kucka وارد برای پارما فقط قبل از شکستن با پدرو از دست رفته یک پنالتی در نیمه دوم.

آلگری تضعیف به شیر در Luca پللگرینی کم عبور و به میزبان استفاده, اما کورنلیوس ربوده یک نقطه با هشتم لیگ هدف این فصل است.

Sardinians در حال اجرا از چهار شکست و چهار تساوی از هشت لیگ گردش از جمله آخر هفته گذشته را به بن بست در عنوان-تعقیب اینتر میلان.

اروپا نبرد باقی می ماند تنگ با بولونیا دو امتیاز پشت در نهم پس از ربودن یک 2-1 برنده بیش از سنگ پایین برشا.

Mattia بنی رو برنده یک دقیقه از زمان به دست Sinisa Mihajlovic طرف اولین پیروزی خود را از سال 2020 با صرب ساخت نادر ظاهر بر روی نیمکت به عنوان او را تحت درمان سرطان است.

ارنستو Torregrossa قرار داده بود برشا جلوتر از نقطه پنالتی در 36 دقیقه اما ریکاردو Orsolini برداشت گل درست قبل از شکستن.

بنی چاک دار خود را در هدف چهارم از فصل به مهر اولین پیروزی پس از دسامبر 15.

روز یکشنبه قهرمان یوونتوس در صورت فیورنتینا با دوم قرار اینتر میلان سه امتیاز خاموش, سرعت, سفر به اودینزه به دنبال پایان اجرا خود را از سه پی در پی تساوی 1-1.

لاتزیو باید یک فرصت برای بستن شکاف به عنوان آنها فقط پنج امتیاز پشت سر یوونتوس و دو شناور از اینتر با یک بازی در دست قبل از میزبانی مبارزه SPAL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی