تلفن ماهواره ای تماس از M. M. تپه های جنگلی محدوده می آید تحت اسکنر

ماهواره ای تلفن تماس ناشی از نر Mahadeshwara جنگل محدوده همراه کارناتاکا-تامیل نادو مرز آمده است تحت اسکنر پلیس و دیگر سازمان های امنیتی.

تماس ساخته شده از جنگل های اطراف Gopinatham زادگاه جنگل راهزن Veerappan و بخشی از جنگل, وسعت او lorded بیش از چندین سال و تا مرگ او در ماه اکتبر سال 2004 بود که دنبال امنیت داخلی بخش (ISD) sleuths حدود یک هفته پیش.

این ISD خواسته است Chamarajanagar پلیس منطقه برای پیدا کردن که تا به حال ساخته شده, تماس با استفاده از تلفن ماهواره ای که ممنوع است در هند. تلفن های ماهواره ای می تواند اتصال به گوشی های دیگر از طریق رادیو از طریق ماهواره به جای برج های تلفن همراه و صدای ترافیک در این شبکه رمزگذاری شده است.

“این ISD خواسته است ما را به بررسی کنید که تا به حال با استفاده از تلفن ماهواره ای. ما تایید کرده اند همان. اما ما نمی دانیم که چه کسی ساخته شده است تماس بگیرید”, سرپرست Chamarajanagar پلیس منطقه آناند کومار گفت هندو.

با توجه به منابع از مقامات اداره پلیس و ضد Naxal نیروی (ANF) که به دنبال رهبری ارائه شده توسط ISD موفق به پیگیری کردن محل دقیق از کجا تماس ساخته شده بود. تماس ساخته شده بود از بالای برخی از سنگ واقع در حدود سه تا چهار متر در داخل جنگل از جاده اصلی. سنگ ها در میان جنگل های ضخیم.

آقای آناند کومار, که گفت که این مکان تا به حال شناسایی شده از طریق GPS و گفت: بسیاری از زمان ها از جمله تلفن های ماهواره ای یافت می شود استفاده می شود توسط گردشگران است. “اما ما هنوز در حال بررسی است که ساخته شده است که در این زمان”.

متن گفتگو با این حال در دسترس نیست با توجه به رمزگذاری داده های صوتی.

در ضمن ماهواره ای تلفن تماس برانگیخته است منافع مختلف امنیتی و سازمان های اطلاعاتی. “این یک موضوع نگران کننده است. همه بررسی سازمان ها به دنبال آن” گفت: آقای آناند کومار.

نیروهای امنیتی در حال نظارت بر حرکت وسایل نقلیه در این منطقه و همچنین چک کردن هتل ها و مهمان خانه ها برای گردشگران است. جدا از مردم جسارت به دریاها, تلفن های ماهواره ای نیز استفاده شده توسط مردم foraying به عمق جنگل به عنوان آنها نمی افتد به طیف وسیعی از برج های تلفن همراه از جمله در مناطق دور افتاده.

تماس از M. M. تپه جنگل می آید پس از یک سری از 11 چنین موارد از تلفن ماهواره ای استفاده شد گزارش از بخش های مختلف کارناتاکا حدود شش ماه پیش. تماس های ساخته شده از نقاط از جمله مندیا, Kalaburagi, Mysuru و Chamarajanagar بدون هیچ گونه اتصال به هر یک از دیگر. یکی از این تماس ها تا به حال گزارش شده است حدود 17 متر در داخل پارک ملی Bandipur.

تحقیقات را در این مورد به ندرت اقدام فراتر از شناسایی محل با توجه به محدودیت در تکنولوژی های موجود. مقامات آشنا با تحقیقات باید حکومت امکان از تلفن ماهواره ای استفاده می شود برای “ضد ملی” و یا “تروریست” فعالیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>