ستهنکولم وادار سازد مرگ باعث می شود مدیر هری پشیمانی ساخت cop فیلم ‘Singam’ و ‘Saamy’

پیوستن به لیست در حال رشد از صنعت فیلم نام به صحبت کردن در برابر زندان و شکنجه و مرگ دو نفر در Thoothukudi منطقه فیلمساز هاری معروف برای خود پلیس فیلم, با انتشار بیانیه ای ابراز غم و اندوه و صدمه دیده در نوبه خود از وقایع.

مردی که conceptualised بسیار موفق Singam فیلم حق رای دادن است که باعث بازسازی در زبان های دیگر و Vikram-starrer Saamy و عاقبت آن گفت: در بیانیه خود که او بخواهد برای چنین حادثه به تکرار نیست.

“یک حادثه اتفاقی که در ستهنکولم باید اتفاق نمی افتد دوباره به تاميل. تنها راه برای اطمینان حاصل شود که برای مقابله حداکثر مجازات برای کسانی که به جرم و جنایت” این فیلمساز گفت: در یک یادداشت دست نویس که منتشر شد از طریق سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

“چنین اقداماتی توسط چند پلیس به ارمغان آورده است بی احترامی به کل اداره پلیس. امروز من احساس می کنم عمیقا صدمه دیده است که من ساخته شده پنج فیلم تجلیل از اداره پلیس” هری نوشت, ابراز تاسف خود را.

بازیگر Suriya که چهره Singam حق رای دادن در تامیل نیز منتشر شد بیانیه ای در محکومیت, که در آن او با برچسب حادثه “جرایم سازمان یافته” پس از اشاره به این که دکتر داد که لایحه پاک, بهداشت و درمان منطقه بازپرس که “مکانیکی” remanded اواز یا موسیقی دو نفری به سرپرستی و مقامات زندان که گزارش این حادثه به همان اندازه مقصر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>