Sathiyan, Sharath در حال حاضر یک تصویر در مقابل

G. Sathiyan و Sharath Kamal در حال حاضر یک تصویر متضاد وقتی که می آید به انگیزه بودن به نفع مردان مجرد عنوان در رفتن ملی تنیس روی میز قهرمانی در اینجا.

رتبه 30 در جهان و مورد علاقه برای ازدواج عنوان ملی این آخر هفته Sathiyan مشتاق است به کنار گذاشته فقیر نمایش آن در جهانی اخیر تیم صلاحیت مسابقات را برای بازی های المپیک 2020 و اطمینان تاج که بازداشته او سال گذشته است.

Sharath رتبه 33 و موفق ترین مردان قهرمان ملی می دهد تصور نمی شود به اندازه کافی انگیزه برای پیروزی در 10 عنوان. سال گذشته او خوش شانس به ضرب و شتم Sathiyan و شکستن Kamlesh مهتا ثبت مجموعه در سال 1995 — هشت عنوان.

هیچ راز

Sathiyan هیچ سری از عزم خود را برای پیروزی در این زمان. “من ارزش ملی عنوان شده است. من می دانم که همه چیز نمی تواند از راه من در پرتغال به تازگی اما من با اعتماد به نفس از تولید بهترین من در اینجا.”

در مقابل دانه دوم Sharath می گوید: “هر چند ما نمی واجد شرایط به عنوان یک تیم برای بازی های المپیک, به طور کلی, من خوشحال با راه من. اینجا مردم انتظار من به نفع من 10th, تک آهنگ, عنوان, اما من نه از دست دادن خواب بیش از آن. من یک شات بدهید اما نمی خواهد بیش از حد نا امید اگر من برنده نیست.”

چالش جدی

از بالا به نیمی از قرعه کشی Sathiyan می تواند برخی از چالش جدی Manav Thakkar یا قهرمان سابق A. Amalraj در نیمه نهایی.

برای Sharath یک چهارم برخورد با قهرمان سابق Soumyajit Ghosh, کشت هفتم به نظر می رسد ممکن است. پس از آن, آینده رقیب می تواند یا برنده سابق چپ دست Sanil شتی یا Harmeet دسای.

در میان بانوان که در آن Manika Batra تنها غایب بالا دانه و سابق دارنده Sutirtha Mukherjee برای اولین بار به بادبان به دور از 32.

نه غیر منتظره

در ضمن کاملا غیر منتظره بود و خروج از دفاع از قهرمان Archana Kamath. با وجود نداشتن بهبود به طور کامل از زانو-آسیب دیدگی رنج می برد به تازگی در گوندومار (پرتغال) پنجم دانه های انجام شده و از دست 0-4 به Manushree Patil. Archana ایران ساخته شده آن را آسان تر برای چهارمین دانه Ayhika Mukherjee.

Sutirtha انتظار می رود هشتم بذر Reeth Rishya در یک چهارم نهایی و Ayhika در نیمه نهایی.

نیمه پایین تر است Sreeja Akula و Anusha Kutumbale کشت دو و هفت مامور آخرین-هشت اسکله. برنده خود برخورد می سال گذشته فینالیست Krittwika سینها Roy یا Prapti Sen, کشت سه و شش در نیمه نهایی.

اما رفتن تناقض در زنان بخش یک سری از شگفتی نمی توان رد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>