Sattankulam پلیس منتقل یکهو

در میان ادامه خشم بیش وادار سازد و میر ناشی از معامله گران Jayaraj و پسرش Benicks این Thoothukudi سرپرست پلیس آرون Balagopalan روز دوشنبه دستور داد که یکهو انتقال تمام لباس شخصی پرسنل در Sattankulam ایستگاه پلیس که دو تن از آنان به اتهام شکنجه. دو Sub-بازرسان پلیس و پرسنل 30 ارسال شده و با اثر فوری.

این تصمیم در یک بعد اصلی منطقه و جلسات قاضی مطلع مدرس دادگاه عالی (مادورای نیمکت) که پلیس بود و نه همکاری با تحقیق قضایی به حادثه. در روز یکشنبه, Sattankulam بازرس Sridhar بود از خدمت معلق و یک ایستگاه جدید خانه افسر Bernard F. Xavier از Kanniyakumari منطقه ارسال شده است.

قبلا دو SIs – Raghu گانش و Balakrishnan و سر پاسبان Murugan و پلیس دیگر Muthuraj متوقف شد. SIs Manimaran و S. Muthumari شد ارسال شده در ایستگاه.

این موارد جدید همچنین شامل هفت سر پاسبان یک زن سر پاسبان 16 پلیس و دو پاسبان.

در جهت مادورای نیمکت از مدرس بالا دادگاه Thoothukudi منطقه رئیس قضایی دادرس Hema و قضایی دادرس Bharatidasan حال بازدید از ایستگاه پلیس بیش از گذشته سه روز و جمع آوری اطلاعات در مورد شرایط و دنباله ای از حوادث که منجر به مرگ پدر و پسر.

قضات ثبت اظهارات اعضای خانواده و دوستان و بستگان و به خوبی wishers که دانش در مورد کل موضوع شروع از 19 ژوئن.

منابع گفت که ماموران قضایی صرف حدود 16 ساعت در ایستگاه پلیس و حدود هشت ساعت در کویلپتی sub-زندان است. در خود سوال وجود دارد تنها دو پلیس در ایستگاه که پاسخ درستی به CJM و JM, منابع اضافه شده است. قضایی و افسران نیز شنیده شکایت در مورد high-handedness برخی از افسران پلیس در این ایستگاه با توجه به دادخواست دیگر نیز می باشد.

آقای Bharatidasan نیز به طور مستقل نپرسید با برخی از شاهدان عینی در Tiruchendur جایی که بستگان Jayaraj و Benicks دست او خونین لباس از مرحوم معامله گران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *