Satyadev, Tamannaah در ‘عشق Mocktail’ تلوگو بازسازی

بازیگران Satyadev Kancharana و Tamannaah Bhatia خواهد شد تیتر این تلوگو بازسازی کانادا عاشقانه عشق Mocktail. منتشر شده در اوایل این سال های موسیقی کانادا (با Raghu Dixit به عنوان آهنگساز) کارگردان و بازیگران پرستو کریشنا بود در مورد نر شخصیت گرفتن حسرت در مورد گذشته خود را عاشقانه.

این تلوگو بازسازی خواهد شد گروگان توسط مدیر Nagashekar خواهد شد که همچنین شرکت های تولید کننده این فیلم با بهونی راوی. این فیلم تلوگو خواهد شد که موسیقی توسط Kala Bhairava و فیلمبرداری توسط Satya Hegde.

Satyadev Kancharana

Satyadev Kancharana

با توجه به بیانیه ای از واحد های تیراندازی است که انتظار می رود برای شروع در اواسط ماه سپتامبر. جزئیات بیشتر از بقیه بازیگران و خدمه هنوز آشکار شود.

در ضمن Satyadev-starrer Uma Maheswara Ugra Roopasya کارگردان Venkatesh ماها که انتظار می رود به جریان به زودی در Netflix بکشد. این فیلم یک بازسازی از Malayalam film Maheshinte Prathikaram. Tamannaah گذشته دیده می شد در تلوگو در cameo در Mahesh Babu starrer Sarileru Neekevvaru اوایل این سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>