عربستان سعودی می گوید این ره یمن شورشی هواپیماهای بدون سرنشین و موشک

عربستان سعودی روز سه شنبه گفت که این ره موشک های بالستیک و بمب مملو از هواپیماهای بدون سرنشین راه اندازی شده توسط حوثی های یمن در یک حمله آغاز شد که شب گذشته.

پادشاهی مبارزه کرده است یک yearslong جنگ علیه ایران حمایت حوثی ها که در تصرف یمن در سپتامبر 2014.

شورشیان را بلافاصله اذعان حمله هر چند Al-مسیره ماهواره اخبار کانال گفت: نیروهای خود را اعلام و بعد از آن در طول روز در مورد یک عملیات گسترده در عربستان سعودی است.

حمله آغاز شد و در اواخر روز دوشنبه با یک بیانیه کوتاه در این دولت اجرا در حمله عربستان به پیشنهاد دیگر هواپیماهای بدون سرنشین ممکن است تضعیف گذشت عربستان دفاع هوایی بدون توضیح.

در روز سه شنبه آبگرم به نقل از خبرگزاری پادشاهی نظامی سخنگوی سرهنگ ترکی al-ملکی گفته است که عربستان دفاع هوایی ره یک موشک بالستیک شلیک شده به سوی ریاض است.” گزارش نداد.

Al-ملکی گفت: حوثی ها در یمن راه اندازی دو موشک های بالستیک و هشت بمب حمل هواپیماهای بدون سرنشین در این حمله که همه پادشاهی نابود شده است.

حوثیها را در گذشته راه اندازی هواپیماهای بدون سرنشین و حملات موشکی علیه پادشاهی است که با استفاده از آن airpower به انجام ویرانگر حملات هوایی که همچنین به کشته شدن غیرنظامیان این کشور, نقشه کشی, محکومیت بین المللی.

شورشیان را تا حد زیادی نادیده گرفته یک طرفه آتش بس قبلی اعلام شده توسط عربستان سعودی که راه اندازی کمپین علیه آنها در سال 2015 به پشت یمن را در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است.

این حمله پس از عربستان سعودی اعلام کرد در روز دوشنبه که یمن جنوبی جدایی طلبان با حمایت امارات متحده عربی و کشور را در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت به توافق آتش بس پس از چند ماه از اختلافات.

این توافقنامه با هدف نزدیک کردن شکاف بین عربستان سعودی و امارات متحده عربی اسمی متفقین در جنگ علیه حوثی ها باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>