عربستان بازداشت سه سلطنتی شاهزادگان بیش از کودتا طرح’: گزارش

عربستان مقامات بازداشت سه نفر از شاهزادگان از جمله ملک سلمان برادر و برادرزاده به اتهام توطئه برای کودتا آمریکا. رسانه ها گزارش دادند چهار شنبه, سیگنالینگ بیشتر تحکیم قدرت پادشاهی را عملا حاکم است.

دستگیری بازیگران در کنار آخرین بقایای احتمالی مخالفت ولیعهد و محمد بن سلمان آمده و به عنوان پادشاهی محدودیت دسترسی به, اسلام, مقدس ترین سایت بسیار حساس حرکت برای مهار سریع-پخش coronavirus.

ضربه بزنید در اینجا برای آخرین به روز رسانی در Coronavirus

شاهزاده احمد بن عبدالعزیز آل سعود برادر پادشاه اردن و پادشاه برادرزاده شاهزاده محمد بن نایف متهم به خیانت و گرفته شده از خانه های خود در اوایل جمعه سیاه چادری سلطنتی پاسداران وال استریت ژورنال گزارش به نقل از منابع بی نام.

سلطنتی عربستان سعودی دادگاه متهم کرده است که دو مرد هنگامی که رقیب بالقوه برای تاج و تخت از “توطئه کودتا برای سرنگون کردن شاه و ولیعهد” و می تواند طول عمر حبس و یا اعدام این روزنامه است.

نیویورک تایمز همچنین گزارش داد دستگیری اضافه کرد که شاهزاده نایف برادر کوچکترش شاهزاده نواف بن نایف بود نیز بازداشت شده است.

عربستان مقامات بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دستگیری علامت گذاری به عنوان آخرین سرکوب توسط شاهزاده محمد است که در تثبیت قدرت را در دستان خود با زندانی کردن روحانیون برجسته و فعالان سیاسی و نیز شاهزادگان و کسب و کار نخبگان است.

شاهزاده محمد نیز مواجه تورنت محکومیت بین المللی بیش قتل منتقد جمال Khashoggi در داخل پادشاهی استانبول کنسولگری در اکتبر 2018.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن انتخاب گرافیک در ‘ردیابی گسترش این رمان coronavirus’

در حال حاضر به عنوان عملا حاکم کنترل تمام اهرم دولت از دفاع به اقتصاد شاهزاده است که به طور گسترده ای دیده می شود به مهر کردن آثار داخلی مخالفت قبل از رسمی انتقال قدرت از 84 سال از پدر پادشاه سلمان.

“شاهزاده محمد جسارت — او در حال حاضر رییس هر گونه تهدید به افزایش و زندانی و یا به قتل منتقدان رژیم خود را بدون هیچ گونه عکس العمل,” Becca Wasser, یک تحلیلگر سیاست در آمریکا مبتنی بر رند گفت: از آخرین كردم.

“این یک گام بیشتر به تقویت قدرت خود و یک پیام را به هر کسی از جمله سلطنتی — و نه به صلیب او را.”-

رقبای رییس

شاهزاده احمد گفته می شود در 70s تا به حال بازگشت به پادشاهی از پایگاه خود را در لندن پس از Khashoggi رسوایی در برخی از آنچه را دیدم به عنوان یک تلاش برای افزایش حمایت سلطنت.

فقط قبل از بازگشت او در ماه اکتبر 2018 شاهزاده بود و به استقبال جنجال بر سر سخنان او به معترضان در لندن به سر دادن شعار علیه سلطنتی عربستان بیش از پادشاهی دخالت در درگیری های جاری در یمن است.

“چه خانواده باید برای انجام با آن ؟ برخی افراد مسئول هستند… پادشاه و ولیعهد او گفت:” با توجه به به طور گسترده ای منتشر حاضر تصویری از این حادثه.

نظر دیده می شد توسط بسیاری به عنوان نادر انتقاد از پادشاهی رهبری و نقش آن در یمن اما شاهزاده احمد را رد کرد که تفسیر به عنوان “نادرست”.

شاهزاده محمد تا به حال لبه شاهزاده نایف سابق ولیعهد و وزیر کشور در سال 2017 به تبدیل شدن به وارث جهان عرب قدرتمند ترین تاج و تخت.

در آن زمان عربستان کانال های تلویزیونی نشان داد شاهزاده محمد بوسیدن دست همسر شاهزاده و زانو قبل از او در نشان دادن احترام است.

رسانه های غربی گزارش بعد گفت که عزل شاهزاده قرار داده شده بود تحت بازداشت خانگی ادعا را به شدت تکذیب کرد توسط مقامات عربستان.

دستگیری ها در یک زمان حساس به عربستان سعودی میله حجاج از اسلام مقدس ترین سایت شامل رمان coronavirus.

پادشاهی است به حالت تعلیق “عمره” در طول سال زیارت بیش از ترس از این بیماری در حال گسترش به مکه و مدینه و افزایش عدم اطمینان به آینده حج — کلید ستون اسلام است.

پادشاهی نفت خیز نیز دست و پنجه نرم کردن با غوطه وری قیمت نفت خام خود را منبع اصلی درآمد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>