‘شاهزاده سعودی فیصل تحت بازداشت’

دیده بان حقوق بشر (HRW) گفت: عربستان سعودی مقامات به تازگی بازداشت شده و در حال برگزاری الانبیا شاهزاده فیصل بن عبدالله که قبلا مشبک در یک ضد فساد درایو و منتشر شده در اواخر سال 2017. گروه حقوق با استناد به یک منبع با روابط به خانواده سلطنتی گفت: شاهزاده فیصل بن عبدالله پسر ملک عبدالله بازداشت شد توسط نیروهای امنیتی در تاریخ 27 مارس در حالی که خود منزوی با توجه به همه گیر در یک خانواده مرکب شمال شرق ریاض.

پیشتر در ماه مارس مقامات دستگیر کرده و ملک سلمان برادر شاهزاده احمد بن عبدالعزیز و سابق ولیعهد محمد بن نایف.

نامه از سردبیر,


خواننده عزیز

ما شده اند در تلاش برای نگه دارید تا به تاریخ با اخبار که مهم به ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>