سلام به hoarders بر روی صفحه نمایش در زمانی که فیلم شخصیت های نمایشگاه انباشت

ما زندگی را از طریق بار از جان گذشته. از یک سو میلیون ها نفر از مردم آواره در حال مرگ از گرسنگی و سوء تغذیه در حالی که در دیگر شانس تر هستند احتکار آماده شدن برای یک سناریو روز قیامت.

نجیب جونز’ فردا مردیک 2018 فیلم که premièred در ساندنس در حال حاضر به نظر می رسد به طرز مرموزی prescient. John Lithgow نقش sexagenarian بازنشسته و تحلیلگر سیستم در شهر کوچک آمریکا که وارد یک رابطه, با, دمدمی, Blythe Danner که در همان رده سنی به عنوان او. آنها هر دو دارای اسرار اما از آن است که Lithgow را که وابسته به این ستون. من به هر چیزی دور آشکار به خاطر این تریلر که شما بدون شک دیده بان ویژگی های آن بیش از حد. رابطه خود را matures به نقطه که در آن Lithgow احساس اعتماد به نفس به اندازه کافی به او نشان می دهد راز خود را. فانتزی مغناطیسی کلید باز کردن درب گاراژ خود را. و آنچه در داخل را هر از امروز سوپر مارکت ها به شرم. آن را به تیر بسته بندی شده با همه رفتار کنسرو کالا از جمله, سوپ گوجه فرنگی, marmite, tuna شما نام آن را به اندازه کافی برای سوار از آخرالزمان.

John Lithgow and Blythe Danner in ‘The Tomorrow Man’

John Lithgow و Blythe Danner در ‘فردا مرد’

این حافظه از فردا مرد مرا به چک کنید اگر وجود دارد هر گونه نمونه از فیلم های مورد احتکار و مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد. مسیحی Trumble را وسواسی محتکرهای 2012 مستند از انگلستان پخش کانال 4 به دنبال مزمن محتکر ریچارد والاس بود که پس از کنترل است که زندگی خود را در خطر بود. توده ای از کاغذ و بسته بندی پر شده خانه اش را از کف تا سقف و نگران کننده در اطراف اجاق گاز, جایی که او ساخته شده خود را با صرفه خوراک تخم مرغ آب پز و نان تست. ساکنان روستای خود دوری او را تا زمانی که چشم انداز باغبان اندی مراحل را برای کمک به. خدمات بهداشت ملی چک در دولت را از ریچارد سلامت روان.

در سال 2018 سی برنامه من محتکر مادر و من, تلویزیون, مجری یاس هارمن سعی در کمک به او شدید محتکر مادر به پاک کردن درهم و برهمی انباشته بیش از 30 سال است که 12 سال می تواند به صفحه اصلی بازگشت به زندگی می کنند وجود دارد.

David C تابوت را 2019 مستند فراتر از احتکار نیز به نظر می رسد در عمل به عنوان یک اختلال روانی. این شرح کسانی که با رنج با سلامت روان کارشناسان توزین با نظرات خود. به همین ترتیب لوسی Leveugle در سال 2007 مستند جهان اجباری Hoarders رفتار احتکار به عنوان یک وضعیت روانی و شرح زندگی چهار hoarders.

در ضمن یک فیلم ترسناک به نام اموال اعلام شده است. این فیلم قرار است برای اولین بار در یک سه گانه است که به نظر می رسد دلایل احتکار.

من شخصا حمایت تنها یک شکل از احتکار و انباشت ، این مستند روز خواهد آمد که ما اجرا از جریان انتخاب و در یک سناریو اینترنت را متوقف خواهد کرد به تابع. در چنین تلخ جهان فرض کنید برق وجود دارد هیچ کس نمی تواند بین من teetering انبوهی از ضبط و پخش اشعه و دی وی دی و من.

Naman Ramachandran یک روزنامه نگار و نویسنده Rajinikanth: قطعی بیوگرافی. او توییتهای @namanrs

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید