SBI بسته 3 شاخه در بمبئی خان پس از سنبله در COVID موارد در میان کارکنان

این کشور بزرگترین وام دهنده بانک دولتی هند به طور موقت بسته سه شاخه — دو در بمبئی و یکی در مجاور خان — پس از هشت کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19, کارکنان بانک گفت.

بانک شعبه اصلی در قهوهای مایل به زرد بود توقیف هفته گذشته پس از هفت تن از کارکنان 25 مورد یافت شد COVID-19 مثبت با توجه به ارشد کارمند بانک.

نقدی افسر در محلی چک پردازش سلولی (LCPC) همچنین شناخته شده به عنوان پاکسازی بخش در Jogeshwari (شرق) پیدا شد COVID-19 مثبت منجر به بسته شدن موقت از شعبه اوایل هفته گذشته گفت: یکی دیگر از کارکنان.

به عنوان یک اقدام احتیاطی بانک به طور موقت متوقف شد و عملیات در آن LCPC واقع در Andheri پس از یک باغبان کار وجود دارد تاسیس شد, آلوده با این ویروس کارمند گفت.

هنگامی که تماس های SBI گفت: “ما پاسخ سریع تیم به رهبری توسط یک مدیر کل به طور مداوم نظارت بر وضعیت در کل کشور و با توجه پروتکل است که به دنبال آن در صورت هر گونه عفونت است. بسیاری از اعضای هیات ما که آلوده بهبود یافته اند و در حال کمک به عملکرد این بانک در این بار تلاش.”

طی چند روز گذشته سه SBI کارکنان — Sandu Borade از Churchgate شعبه; Anirban Datta از Belapur CBD شعبه و رامش Rane از Ghatkopar شعبه — از دست داده بودند به عفونت کرونا ويروسی.

در مرگ این کارکنان SBI بیانیه ای گفت: “چند ناگوار مرگ و میر اتفاق افتاده است و ما عمیقا غمگین از حوادث. جبران خسارت (از جمله COVID-19 مقدار جبران خسارت) پرداخت شده است طبق قوانین از بانک.”

“پروتکل ایمنی است که با پیروی و همه ممکن است پشتیبانی ارائه شده است. ما سلام ما کارکنان که در حال کمک به ملت تلاش در این زمان” بیانیه ای گفت:.

یکی دیگر از SBI کارمند گفت: با وجود چنین تعداد زیادی از موارد تشخیص داده مدیریت بانک خواسته است آنها را در قدرت کامل و شاخه ها در حال بازگشت به عملیات عادی.

یک سوم از کارکنان گفت که وام مسکن بخشی ستاد در قهوهای مایل به زرد است انجام “مستندات کامل” و اجازه دهید متقاضیان بازدید از شعبه ای که در آن هیچ فاصله فیزیکی ممکن است به دلیل تعداد زیادی از متقاضیان اما قرار دادن زندگی بانکداران در خطر است.

“کار با PPE کیت (به ما داده شده توسط بانک) در این است که عملا امکان پذیر نمی باشد” این کارمند ذکر شده در بالا گفته PTI.

کارمند اظهار داشت که آنها خواسته می شود به گزارش تنها يک روز در ميان و مجبور به درخواست برای گاه به گاه ترک (CLs) در بقیه.

“از ما خواسته برای درخواست CL در روز ما در حال رفتن به شعبه و یا برای کار بر روی جایگزین روز” او گفت: “ما حتی با توجه رفت و آمد کمک هزینه و یا وانت و رها کردن از مستند برداشته شد در ژوئن 1”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید