دیوان عالی کشور کاهش یافته است به دخالت در درخواست ثبت شده توسط کرالا فصل از کنفدراسیون از توسعه دهندگان املاک و مستغلات انجمن هند (CREDAI) در برابر ملی سبز, دادگاه رد آن مشاجره است که گنجاندن سازه بین 2000 متر مربع.m و 20000 متر مربع.m در “نارنجی دسته’ توسط دولت کرالا کنترل آلودگی هیئت مدیره بود و خودسرانه است.

یک نیمکت رهبری عدالت آرون Mishra, اجازه CREDAI را کرالا فصل, نمایندگی ارشد مدافع V. گیری به برداشت تجدید نظر در تاریخ 6 مارس سال 2020 است. دولت کنترل آلودگی هیئت مدیره نشان داده شد توسط طرفداران Jogy Scaria و Beena ویکتور.

مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره (CPCB) چاک دار فعالیت های صنعتی به قرمز و نارنجی و سبز و سفید دسته بندی ها بر اساس شاخص آلودگی در مارس 2016. در سال بعد دولت کنترل آلودگی هیئت مدیره در تسریع از CPCB جهت و گزارش یک کمیته متخصص آورده آپارتمان آپارتمان و ساختمان های تجاری — پوشا بیش از 2000 متر مربع.m اما کمتر از 20000 متر مربع.m — تحت نارنجی دسته.

این CREDAI با موفقیت به چالش دولت در کنترل آلودگی مدیره دایره قبل از تجدید قدرت بر روی زمین مسکونی که ساخت و ساز نمی سقوط در رده میباشد. دولت کنترل آلودگی مدیره استدلال کرده بود که آن را مجاز به تحمیل شرایط سخت برای جلوگیری از تخریب محیط زیست و آلودگی است. آن گفته بود آن را صرفا اعمال قدرت خود را در زیر جهت CPCB و محیط زیست (حفاظت) قوانین. اما دایره را پیدا نفع با تجدید سازمان.

دولت کنترل آلودگی هیئت مدیره و سپس به دادگاه تجدید نظر قبل از NGT که کنار استیناف قدرت تصمیم گیری و برگزار شد که در این شرایط سخت بودند لازم در حساب بالاتر از سطح آب زیرزمینی و آلودگی waterbodies و آبهای زیرزمینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی