SC مسائل توجه در J&K مدافع بازداشت تحت PSA

دیوان عالی کشور روز جمعه خواسته جامو و کشمیر دولت برای پاسخ به درخواست ثبت شده توسط سابق دولت دادگاه عالی کانون جمهور به چالش کشیدن خود را نزدیک به یک سال بازداشت و سلول انفرادی در آگرا زندان مرکزی.

تعطیلات نیمکت از قضات S. K. کال و B. R. Gavai در مجازی دادگاه صادر شده و توجه به قلمرو اتحادیه J&K سرینگر منطقه بازپرس پلیس و مقامات زندان در سرینگر Tihar و آگرا مرکزی برگزار شود.

دادگاه به درخواست ثبت شده توسط ارشد مدافع میان Abdul Qayoom, نمایندگی ارشد مدافع Dushyant دیو و مدافع Vrinda Grover به سرکوب بازداشت خود تحت امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) ذکر شده بلافاصله پس از دادگاه تعطیلات. روی نیمکت به کارگردانی مقامات زندان به ارائه آقای Qayoom با تابستان لباس و دیگر ملزومات اولیه.

در درخواست تجدید نظر خود را قبل از دادگاه راس آقای Qayoom استدلال کرد که J&K بالا دادگاه را رد کرد و حکم ازادی دادخواست به سرکوب خود را “غیر قانونی و بازداشت طولانی مدت” در تاریخ 28. دادگاه عالی تا به حال کاهش یافته است تقاضای خود را برای آزادی شخصی با وجود این نتیجه رسید که بازداشت سفارش بر روی “تا حدودی دست و پا چلفتی زمینه”.

آقای Qayoom فرستاده شده که بازداشت سفارش بر اساس چهار “کهنه بی ربط” دپو قدمت آن به سال 2008 و 2010. او گفت که او تا به حال هرگز دستگیر شده و یا شارژ-ورقه ورقه بر اساس این فیرث. در واقع او بازداشت شد در سال 2010 بر اساس این دپو اما بازداشت شد و پس از آن لغو. همان دپو نمی تواند با استفاده از یک دهه بعد به دیگری منتقل می کند منظور از بازداشت در ماه اوت سال 2019.

 

“قضاوت [از دادگاه عالی] به رسمیت شناختن مشکلات ذاتی در روی زمین تنها ارائه شده توسط چهار کهنه و بی ربط FIRs, اعزام درک ایدئولوژی درخواست [Qayoom] را امتحان کنید و ایجاد نزدیکی, pertinence و ارتباط به فیرث برای توجیه بازداشت سفارش” ویژه ترک دادخواست در دیوان عالی کشور گفت.

با توجیه خود بازداشت دادگاه عالی تحریم کرده بود “دولت ناشی از فکر policing” او را مشاهده کنید.

آقای Qayoom بازداشت شد در مداخله شب 4-5 اوت سال گذشته است. منظور از بازداشت تحت PSA تصویب شد علیه او در تاریخ 7 اوت و او را به آگرا زندان “بدون علامت قبل”, دادخواست خود را گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید