SC به شنیدن در دوشنبه T. N. زن درخواست تخلیه از دیگر ماهیگیران رشته در ایران

یک دادگاه عالی نیمکت رهبری توسط رئیس دادگستری هند S. A. Bobde برنامه ریزی شده است به فوریت می شنوید در روز دوشنبه درخواست توسط نگپتینم ساکن Santha Muthulingam که شوهر این است که رشته همراه با 860 دیگر هند ماهیگیران و کارگران در ایران در حساب از Coronavirus بیماری همه گیر.

خانم Muthulingam درخواست که ذکر شده در بالای لیست از موارد قبل از رئیس دادگستری برجسته پریشانی از مردان زندگی خود را در قایق های ماهیگیری و قلع میریزد نامشخص از آنچه که در آینده برای آنها.

همچنین بخوانید: ماهیگیران آرزوی ماهی به دنبال اجازه به رفتن به ماهیگیری

مردانی که تگرگ از Tamil Nadu در کرالا و گجرات بوده است در ایران در دراز مدت ویزا از دسامبر سال گذشته به دنبال امرار معاش خود. پروازهای خود را از ایران لغو شد در ماه مارس به دلیل COVID-19 گسترش درخواست او را توضیح داد.

29 ساله خانه دار گفت که این مردان گیر کرده در ایران بودند و تنها نان آور خانواده خود را. عدم وجود خود را در این زمان از مستند پشت, احساسی, رشته, خانواده, خشک از منابع است. خانم Muthulingam گفت که او و سه فرزند بودند در تنگه وخیم مانند بسیاری دیگر از خانواده ها از این وضعیت ماهیگیران.

همچنین بخوانید: Coronavirus هند مستند روز 19 روز رسانی | 12 آوریل سال 2020

دادخواست ارائه شده توسط طرفداران Paari Vendhan و Pirabu سوبرامانیان خواست دادگاه به طور مستقیم تخلیه فوری ماهیگیران و کارگران در گیر Bandar-e-Moqam, یک دهکده ساحلی استان هرمزگان و جزيره لاوان در ایران.

آن گفت که مردان دریافت کرده بود هیچ کمک یا از سفارت و یا از دولت ایران.

او گفت که او تا به حال با نزدیک شدن به این منطقه جمع آوری در مارس 2 و مطلع شد که این موضوع با وزارت امور خارجی و “آنها را به بازگشت آن دسته از شهروندان که در حال آزمایش منفی برای کوروناویروس”.

خانم Muthulingam گفت: “طنز است که نه هر آزمون انجام شده تا کنون و نه کسی آنها را بازدید (ماهیگیران)”.

این درخواست گفت: “رشته مردان در حال مبارزه برای زنده ماندن بدون هیچ گونه امکانات پزشکی و مواد غذایی و منابع آب برای گذشته 25 روز”.

خانم Muthulingam گفت: استدلال که “من شما را به عقب اگر شما در حال آلوده نیست” قطعا هند انجام داده است. چنین نگرشی توسط این دولت “غیر قابل قبول در هر متمدن دموکراسی” که بیش از حد زمانی که کشورهایی مانند آمریکا و فرانسه بودند بازگرداندن شهروندان خود در پی این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید