اسکارلت جوهانسون احساس ‘Black Widow’ فیلم نمی توانست ممکن است 10 سال پیش

ستاره هالیوود اسکارلت جوهانسون معتقد است زمان مناسب برای او به تنهایی بیوه سیاه فیلم به عنوان او معتقد است این فیلم نمی توانست به عنوان “قابل توجهی” اگر آن منتشر شده از یک دهه پیش.

پس از 10 سال و هفت فیلم از بازی روسی فوق العاده-جاسوسی Avenger Natasha Romanoff معروف به بیوه سیاه جوهانسون تنظیم شده ستاره در فیلم مارول سینمایی جهان (MCU).

این فیلم به کارگردانی Cate Shortland یک prequel مجموعه قبل از حوادث سال 2019 tentpole, Avengers: Endgame.

بیوه سیاه بود و تنها زن در اصلی Avengers. جوهانسون ساخته شده و اولین بار او را به عنوان شخصیت سال 2010 را مرد آهنین 2.

“برای هر کسی که به من گفت:” من این را برای شما اتفاق افتاده است پنج یا 10 سال پیش ” من مانند آن را نداشته اند که قابل توجه است. ما فقط نمی توانست قادر به انجام آن است. این فیلم اتفاق می افتد در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از آنچه که در این زمانه و من فکر می کنم آن را بسیار سرد” جوهانسون گفته سرگرمی هفتگی.

پس از کاپیتان مارول, فیلم دوم زن ابرقهرمان-led پروژه در طیف.

جوهانسون گفت: جهان آماده بود برای بیوه سیاه در حالی که او فیلمبرداری یک صحنه مبارزه در کنار همکار زن, بازیگران, Brie Larson (کاپیتان مارول), Danai gurira شاهد (اوکوی) و الیزابت اولسن (Scarlet Witch) در میان دیگران در آخر بازی.

“من امیدوارم که این فیلم در ادامه هل دادن که مرز, به طوری که ما در واقع می تواند بیشتر زن ابرقهرمانان که ذاتا زن و نیست فقط بتمن در پاشنه و یا هر چه,” او اضافه شده است.

همچنین بازیگران فلورانس Pugh, Rachel Weisz and David Harbour بیوه سیاه را ضربه به صفحه نمایش در 30 آوریل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید