مدارس به ضد عفونی

مدارس در این منطقه در حال آماده شدن برای استقبال از دانش آموزان در سال تحصیلی جدید. تمام مدارس دولتی در این منطقه panchayat خواهد یک جراحی کشیدن صورت قبل از آنها بازگشایی شده است. کلاس های درس و مدرسه و دانشگاه خواهد بود ضد عفونی.

مدرسه محل خواهد بود spruced تا قبل از شروع باران های موسمی. تمیز کردن و ضد عفونی گرفته تا با توجه به احتمال بیماریهای واگیردار.

خرده تعمیر و نگهداری و تمیز کردن به پایان خواهد رسید و در این ماه خود را. یک مقدار از ₹5 کرور روپیه بوده است را کنار بگذارند برای این که در منطقه panchayat طرح.

کد رنگ

دولت مدارس عالی و متوسطه و فنی و حرفه ای بالاتر مدارس متوسطه خواهد بود, نقاشی, تعمیر, ضد عفونی و تمیز کردن از طریق مدرسه اولیا و مربیان انجمن. نقاشی انجام خواهد شد در رنگ کد کارگردانی panchayat.

در مدارس با کمتر از 500 دانش آموزان در سراسر تحتانی و فوقانی ابتدایی, دبیرستان, متوسطه بالاتر و حرفه ای بخش یک مقدار حداکثر از ₹5 لاخ شده است تحریم. در مدارس که در آن کل قدرت 1000 حداکثر ₹ 6 لاخ و موسسات که در آن بیش از 1000 کودکان مطالعه ₹7 لاخ است که تحریم است.

همه کار تکمیل خواهد شد قبل از بازگشایی مدرسه. مبلمان به لحن ₹1 کرور ساخته شده در دسترس از طریق SIDCO این سال است.

کتابخانه بهبود برنامه ها نیز آغاز شده است. کتاب برای ₹10,000 ارائه خواهد شد برای هر مدرسه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>