قراضه تعرفه برق برای احیای صنایع می گوید مصرف کننده گروه

برق مصرف کنندگان گروه خواسته است تا دولت به قراضه تعرفه برق با اثر فوری برای احیای lakhs از صنایع در ماهاراشترا تحت تاثیر مستند در سراسر کشور.

به مصرف کنندگان برق صنعتی و سازمان خواست دولت برای تسلیم لایحه پرداخت در طول مستند دوره و همچنین لغو تعرفه برای 14,000 صنعتی و 3000 واحد تجاری متصل به بالا تنش های شبکه.

علاوه بر این 20 lakh واحد تجاری و چهار لاخ واحدهای صنعتی متصل به کم تنش شبکه نیز باید معاف از پرداخت صورتحساب آن را گفت.

“این مستند اعلام کرد در مارس 21 بینی شده شرکت ها و واحدهای صنعتی به طور یکسان. آن را حداقل دو سال آنها را به بهبود می یابند از این شکست. دولت باید قراضه ثابت و تقاضا تعرفه های این واحد گفت: Pratap Hogade, convener از سازمان است.

روزانه تقاضا در دولت در حال حاضر کاهش یافته است 20 ٪ به 17,850 مگاوات (MW) از رکورد 21,000 مگاوات در اوج خود در ماه های ژانویه و فوریه. تعرفه لغو است و به احتمال زیاد به مجموعه ای از خزانه دولت بازگشت توسط ₹550 کرور, با توجه به برآورد.

آقای Hogade گفت: این یک وضعیت نیروی majeure (بند در قراردادهای قانونی است که اجازه می دهد تا هر دو حزب به حد مسئولیت خود را در مواجهه با یک رویداد فوق العاده) که نیاز به ساعت است و در مجموع چشم پوشی از هر دو اتهام برای بسته شدن دوره است. “ما درخواست هفت عضو کابینه زیر کمیته تنظیم برای احیای اقتصاد دولت,” او گفت:.

ماه گذشته دولت تا به حال با صدور بخشنامه برای تحمیل یک مهلت قانونی برای مجازات و منافع در انتظار. این مستند دوره — از جمله هفت روز اعلام شده توسط دولت را به حساب گرفته نمی شود در حالی که محاسبه جریمه دولت اعلام کرده بود.

دولت گفته بود: “پس از عرضه نیز می تواند نهفته باشد — به عنوان اتفاق افتاده در سطح ملی با هند را تامین قدرت توفنده به 29,750 لاخ واحد (LU) از 35,650 LU — یک پیشنهاد فرستاده خواهد بود برای بدست اوردن قدرت از خصوصی بازیکنان است. دولت به دنبال خرید 250 مگاوات از دیگر اشکال از برق مانند خورشیدی از شرکت های خصوصی حاضر به فروش برساند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>