‘فصلی Wonderlands’ نقد و بررسی: پیگیری تحولات چشمگیر در طبیعت

از آنجا که ما در خانه گیر کرده و به نظر می رسد سفر سال نوری دور از ما می توانید ببینید عجیب و غریب برای تماشای مناظر خیره کننده تغییرات حسن نیت ارائه میدهد BBC, طبیعت, مستند, فصلی Wonderlands. این سه قسمت به شرح زیر جنگل های انگلستان مبادله سبز برای طلا و قرمز مرموز دلتای اوکاوانگو در مرکز صحرای کالاهاری تبدیل به یک آب و زیبا و وحشیانه سرزمین یخ و برف, Svalbard زنده زمانی که خورشید گرم بالای جهان است.

روایت ایرلندی بازیگر دومهنل شکوه درختان جدید انگلستان جنگل های مبارزه با یک نبرد مداوم با اندیشه کرم کوشا beavers بیهوده گوزن شمالی که نوار یک درخت سر به تغذیه خود آنتلرز مارهای زنگی, sapsuckers و بازیگوش سنجاب ها به دان آن در پاییز رنگ. نشان می دهد به دنبال تحول از ماه مارس به مدت هفت ماه برای “Midas لمسی از سقوط به نوبه خود جنگل را به طلا.”

فصلی Wonderlands

  • فصل: 1
  • قسمت ها: 3
  • زمان اجرا: 40-45 دقیقه
  • خالق: Paul بنوا
  • راوی: Domhnall Gleeson
  • داستان: ردیابی سه مناظر که تغییر به طور چشمگیری در طول سال

‘اوکاوانگو’ شروع می شود در فصل خشک در ماه سپتامبر شش ماه قبل از سیل که در آن گربه ماهی در حال نفس نفس زدن برای خود, آخرین نفس حتی به عنوان آفریقایی عقاب ماهی و شغال جمع آوری برای یک ضیافت. از این که گرد و غبار باول برای دیدن تحول به شکوه و سبز است و چیزی کمتر از معجزه. مرطوب زمین را چالش های خاص خود را از اسب آبی مبارزه برای برتری به baboons انجام عجیب و غریب جست و خیز کردن در آب است.

A still from ‘Seasonal Wonderlands’: Male hippopotamus fights can last for hours and are sometimes fatal

هنوز هم از “فصلی Wonderlands’: کرگدن نر دعوا می تواند برای ساعت ها و گاهی اوقات کشنده | عکس های اعتباری: پیتر Bassett

حتی به عنوان یک طیف گسترده ای از پرندگان تغذیه از پایک و بسیاری از ماهی های دیگر یک شگفتی در رودخانه اوکاوانگو که نیست رفتن به دریا به جای تشکیل دلتا داخلی بزرگترین در جهان است.

خرس های قطبی نگاه زیبا باش و نوازش کن که یکی فراموش چگونه آنها خطرناک هستند. در سوالبارد به عنوان خورشید هوا قطره نروژی در الجزایر پس از چهار ماه از تاریکی غنی حیات وحش نازل شده است که شامل گفت راحت خرس قطبی روباه قطب شمال, خواب آلود, شیرماهی و گوزن های شمالی.

هر چند این تغییرات آنقدر چشمگیر است که می توان آنها را از فضا دیده می شود ممکن است به عنوان به خوبی زندگی می کنند vicariously با کفتار, warthogs و چله ptarmigans.

فصلی Wonderlands برای اولین بار در 27 ژوئن در ساعت 9 شب در سونی BBC Earth

دیدگاهتان را بنویسید