نامه های پنهانی آشکار ملکه نشده بود هشدار داد از استرالیا PM اخراج در سال 1975

ملکه الیزابت دوم بود نه هشدار داد در مورد 1975 اخراج از استرالیا نخست وزیر توسط نماینده در کشور, حروف مخفی نگه داشته و برای چندین دهه منتشر شد onTuesday نشان داد.

انگلیسی پادشاه نماینده در استرالیا, governor-general John Kerr, موجب یک بحران قانون اساسی زمانی که او از کار اخراج گاف Whitlam محبوب رهبر چپ میانه حزب کارگر و بدون هشدار.

در دادگاه عالی حکومت بیش از 200 نامه بین ملکه دبیر خصوصی و کر — از جمله بسیاری از پرداختن به بحث امر شود ساخته شده است.

اگر چه این مکاتبات نشان می دهد ملکه نشده بود گفت: بلافاصله قبل از Whitlam را اخراج آنها تایید می کنند که کر رد و بدل شده بود نامه با افغانستان و پاکستان در ماه مورد قدرت خود را به سرنگونی نخست وزیر.

سوء ظن کاخ ایفا نقش مستقیم در Whitlam ایران شده است ذکر شده توسط استرالیا خواهان استدلال در این کشور باید با سلطنت.

آرشیو ملی استرالیا منتشر شد 1200 صفحات شناخته شده به عنوان “کاخ حروف” روز سه شنبه پس از چهار سال جنگ در دادگاه به نگه داشتن آنها را مخفی که گزارش هزینه Aus$2 میلیون نفر (1.4 میلیون دلار).

مورخان در حال حاضر ترکیب از طریق اسناد و مدارک برای دیدن اگر دولت بریتانیا سعی در نفوذ حوادث در آن مستعمره سابق و چه در نقش ملکه پرنس چارلز و بالا سلطنتی مشاوران ممکن است بازی کرده اند.

یک کلید عصاره نشان می دهد کر مطلع ملکه او اخراج Whitlam مدت کوتاهی پس از مصرف عمل در تاریخ 11 نوامبر 1975.

“من باید بگویم که من تصمیم به گرفتن گام من در زمان بدون اطلاع کاخ در پیشبرد چرا که تحت قانون اساسی به عهده من است و من از این نظر بهتر بود برای اعلیحضرت او به در پیشبرد دانم هر چند از آن است که البته وظیفه من به او بگویید که فورا” او نوشت.

تصمیم پوش طولانی بن بست سیاسی پس از مخالفت با کنترل سنا حاضر به تصویب دولت در بودجه به شدت تضعیف Whitlam موقعیت.

نامه تایید کاخ می دانستم که کر شده بود با توجه به گزینه های در دسترس به او خود را تحت قانون اساسی “رزرو قدرت” که شامل رد استرالیا رهبر یک اقدام دیگر هیچ استانداری گرفته شده قبل و یا پس از.

کر منصوب مخالفت رهبر حزب لیبرال Malcolm Fraser به عنوان نخست وزیر موقت موجب هرج و مرج در کانبرا و تظاهرات در مراحل پارلمان.

فریزر رفت و با پیروزی یک لغزش پیروزی در انتخابات آن سال.

استرالیا مستقل شد و در سال 1901 اما ملکه است که هنوز هم رئیس دولت. یک همه پرسی در تبدیل شدن به یک جمهوری شکست خورده در سال 1999.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>