وزیر دارایی سابق P چیدمبرم روز چهارشنبه گفت: اگر سکولاریسم یکی از اساسی ترین ایده های مدرن دموکراسی آن است که تحت چالش در هند در حال حاضر و یک فرد سکولار است و نه تنها به نام یک ضد ملی اما حتی تابعیت می تواند مورد سوال است.

آقای چیدمبرم ساخته شده این سخنان در حالی که ارائه سخنرانی کلیدی در رسمی راه اندازی مجموعه ای از مقالات چشم انداز برای یک ملت: مسیر و دیدگاه ویرایش شده توسط Ashish Nandy و پروفسور Akash S Rathore.

معاون سابق رئیس جمهور حامد انصاری و نخست وزیر سابق دکتر مانموهان سینگ حاضر بودند در راه اندازی همراه با شاخص تورم مصرف کننده (M) دبیر Sitaram Yechury و کنگره MP شاشی Tharoor.

این کتاب برای اولین بار در یک سری از کتاب های تحت نظارت Samruddha بهارات پایه (SBF) حاوی مقالات از برخی از بزرگترین روشنفکران به عنوان بخشی از یک پروژه برای توسعه ایده ها و تم ها است که به نام به عنوان “تجدید نظر در هند”.

“اگر شما خود را یک سکولار وجود دارد افرادی که با شما تماس ضد ملی است. افرادی هستند که می گویند شما در حال صحبت کردن به زبان پاکستان. اگر شما در حال سکولار و میهن پرستی خود را در سوال. و بسیاری از این افراد نیز تابعیت خود را زیر سوال برد. که نقطه خطر به نظر میرسد ما وارد در چند سال گذشته”او گفت:.

سابق وزیر دارایی گفت که در حالی که پدران موسس گذاشته بود بر اساس قانون اساسی تابعیت در حال حاضر این ایده شهروندی است که مربوط به نژاد و زبان و فرهنگ و دین است.

“اگر این تعریف است که اعمال بسیاری از ما تبدیل خواهد شد کاهش یافته شهروندان”او گفت:, و اضافه کرد که” پیش از آن بخشی از ایده های نظری از هندو درست مانند V D Savarkar و M S Golwalkar اما در حال حاضر آن است که بخشی از پروژه سیاسی از دولت.

با اشاره به در حال تظاهرات در برابر تابعیت متمم قانون (CAA) آقای چیدمبرم جلب تشابه با مهاتما گاندی نافرمانی مدنی.

“من بسیار است که افرادی که ما فکر نمی خواهد بیرون آمدن از خانه های خود را نمی خواهد آمد بیش از حد خیابان ها خواهد آمد به شجاع سرد آبپاش و lathis در حال حاضر در واقع تمرین نافرمانی مدنی گاندی جی,”او گفت:.

راه اندازی شد و پس از بحث پانل که شامل Sayeeda حامد پروفسور Mridula Mukherjee, پروفسور Ashish Nandy, در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی