سازمان های امنیتی نمی توانید دسترسی نامحدود به اطلاعات آنلاین: دادگاه آلمان

آلمان دادگاه قانون اساسی در روز جمعه گفت: نیروهای امنیتی تا به حال بیش از حد دسترسی نامحدود به مردم اطلاعات آنلاین و دستور داد قانون برای تجدید نظر به مجموعه بالاتر از موانع.

آلمانی سرویس های اطلاعاتی و پلیس آژانس در حال حاضر حق دارند به درخواست شرکت مخابرات و شرکت های اینترنتی برای اطلاعات کاربر اعم از نام و تاریخ تولد به کلمه عبور و آدرس IP به کمک تحقیقات خود را.

اما دادگاه قانون اساسی در کارلسروهه توافق با شکایت آورده حریم خصوصی فعالان که دسترسی به اطلاعات بیش از حد بود و بر خلاف قانون اساسی نقض حقوق شهروندی به ارتباطات حفظ حریم خصوصی. در حکم قضات گفت: در حال حاضر قدرت برای بازیابی داده بودند “نامتناسب”.

قضات گفت: آنها توافق کردند که هوش بدن گاهی اوقات نیاز به جلو و اطلاعات شخصی از گوشی های هوشمند و یا دستگاه های دیگر برای حفظ امنیت عمومی. اما آنها گفتند این تنها باید انجام شود در موارد “یک خطر خاص” یا “اولیه ظن رفتار مجرمانه” در زمینه بررسی و به منظور تسهیل محققان ” کار “به طور کلی”. آلمانی قانونگذاران باید تا پایان سال 2021 به اصلاح قانون ارتباطات از راه دور شامل “آستانه برای استفاده از این قدرت”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>