شهروند ارشد می میرد از ذات الریه در کولاپور; تست منفی

یک شهروند ارشد تحت درمان در کولاپور را Chhatrapati Pramila Raje (CPR) در بیمارستان بر اثر ذات الریه در صبح روز دوشنبه.

به عنوان یک اقدام احتیاطی در بیمارستان مقامات فرستاده بود سواب نمونه از موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) پونا به آزمون برای رمان coronavirus. این تست بازگشت منفی زیادی به تسکین مقامات.

به گفته مقامات 75 ساله شد و ديابتی بستری شد CPR بیمارستان در روز یکشنبه. “بیمار نداشت اخیر داخلی و یا بین المللی سفر تاریخ است. در عین حال به عنوان یک اقدام احتیاطی و طبق پروتکل ما فرستاده خود را با سواب نمونه به NIV برای تست و آنها را به بازگشت و منفی,” district مدنی دکتر جراح B. C. Kempi-Patil گفت.

کولاپور منطقه ثبت کرده است دو موارد مثبت تا حالا.

نگهبان وزیر Satej Patil گفت: دولت این است که از نزدیک نظارت بر حداقل 75,000 مردم از این منطقه که به تازگی پس از سفر به پونا و بمبئی — نقاط ویروس.

“مشاهده شده است که چند نفر در حال سختگیرانه نیست زیر مستند سفارشات و نه اجتماعی حفظ فاصله. در چند روز گذشته مقامات پلیس کشف و ضبط بیش از 770 وسایل نقلیه و جریمه های جمع آوری شده در مجموع به بیش از ₹6.5 لاخ از سیار ساکنان ايميل مستند” آقای Patil گفت.

او هشدار داد که اگر مردم نمی افتد در خط حتی مغازه های فروش اقلام ضروری را تعطیل شود.

این منطقه از لحاظ فنی ثبت اولین مورد در مارس 26, پس از یک دختر بچه از کولاپور را Peth Vadgaon آمده بود در تماس با خانواده از ایسلمپور در سنگلی منطقه که 24 اعضای دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

البته این مورد clubbed با این موارد در سنگلی به عنوان دختر قرار داده شده است در انزوا تسهیلات در Miraj.

تقریبا بلافاصله پس از این 37 سال از Mangalwar Peth در کولاپور که در حال بازگشت از پونا آزمایش مثبت است.

یکشنبه شب آزمون نمونه یک زن مرتبط با این مرد بازگشت و مثبت و همچنین در نظر گرفتن کل منطقه شمارش به سه. اما چهار نفر دیگر از بستگان نزدیک آزمایش منفی است. “به عنوان یک اقدام احتیاطی تمام چهار بستگان قرار داده شده اند در نهادی امکانات قرنطینه” گفت: منطقه رسمی.

در همه نمونه ها از 31 مشکوک COVID-19 بيمار که فرستاده شد برای تست بازگشته اند منفی, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید