ارشد شیو سنا و رهبر سابق ماهاراشترا وزیر Ravindra Waikar پنج منصوب رئیس هماهنگ کننده ارشد در دفتر وزیر (CMO) یک پست که در آن او خواهد شد و رسیدگی به شکایات عامه. این برای اولین بار است که چنین پست شده در ماهاراشترا CMO.

با توجه به دستور دولت (رفتن) صادر شده و در بمبئی آقای Waikar به عنوان فرمانده هماهنگ کننده در CMO خواهد شد که یک وزیر کابینه رتبه.

رفتن آقای Waikar خواهد بود مسئول برای دست زدن به نارضایتی و شکایت از اعضای عمومی و دریافت نمایندگی از مردم که برای آمدن به Mantralaya (دیپلماتیک) برای دیدار با وزیر Uddhav Thackeray.

او نیز هماهنگ با منطقه و بخشی سطح CMOs راه اندازی آن گفت. منظور گفت: “با تجربه و ارشد فرد مورد نیاز برای این پست برای هماهنگی.”

آقای Waikar خواهد شد که کارکنان از CMO برای کمک به او به منظور گفت.

آقای Thackeray گرفت و به عنوان وزیر در تاریخ 28 نوامبر سال گذشته به عنوان رئیس این سه حزب اتحاد دولت متشکل از حزب شیو سنا به NCP و کنگره است.

در طول زمستان در جلسه قوه مقننه برگزار شد در Nagpur در ماه دسامبر آقای Thackeray اعلام کرده بود او را راه اندازی CMO در منطقه و بخشی از سطوح را در تلاش برای decentralise قدرت و اطمینان مردم از مناطق روستایی لازم نیست که به سفر تمام راه را به بمبئی با مشکلات خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی