راه اندازی مراکز مشاوره برای معتادان به الکل: TNCC جمهور

تامیل نادو کنگره رئیس کمیته K. S. Alagiri روز دوشنبه خواستار آن شدند که دولت بلافاصله راه اندازی مراکز مشاوره در تمام بیمارستان های منطقه های بهداشتی اولیه در مراکز به طوری که افرادی که مبتلا به سندرم ترک الکل می تواند درمان شود و آورده خود را از اعتیاد به الکل.

با توجه به این مستند که در حال حاضر عبور از 28 روز مصرف مشروب می آیند به عنوان Tasmac مغازه ها بسته شده اند, با گزارش پلیس و مدعی است که حتی تولید غیرقانونی مشروبات الکلی متوقف شده است تقریبا 90%.

“این یک بازی بسیار منحصر به فرد پنجره فرصت است که ما باید در حال حاضر برای جداسازی مردم به دور از اعتیاد به الکل. بر خلاف دقیق اقدامات انجام گرفته برای جلوگیری از گسترش Covid-19 ما نیازی به چنین اقدامات سختگیرانه” او گفت:.

این TNCC رئیس جمهور گفت: اعتیاد به الکل می تواند حل شود حال اگر این وزیر فقط نشانه یک فایل برای همه 5,300 Tasmac مغازه ها در دولت در حال حاضر. “اگر حکم تقدیر واقعا هیچ علاقه ای به رفاه مردم از دولت و از آنها می توانید این مغازه ها از آوریل 3 خود را,” او گفت:.

آقای Alagiri گفت که این یک فرصت برای ارائه اجاره تازه از زندگی برای کسانی که معتاد به الکل و اگر مراکز مشاوره و درمان های پزشکی هستند و با توجه به چنین افرادی در این زمان اعتیاد به الکل می تواند به پایان رسید در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>