Seth Rogen را ‘یک آمریکایی ترشی’ به برتر در HBO حداکثر

بازیگر Seth Rogen آینده فیلم “یک آمریکایی ترشی” برداشت شده است توسط WarnerMedia جریان سرویس HBO حداکثر.

فیلم به دست آورد از سونی پیکچرز به منظور اطمینان حاصل شود که انتشار آن است و نه تحت تاثير گسترده و نامحدود تئاتر تعطیلی در آمریکا با توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

این فیلم بر اساس Simon Rich 2013 رمان به همین نام کارگردانی شده است Brandon Trost که بهترین و شناخته شده برای کار خود را به عنوان یک فیلمبردار در روگن در فیلم “این پایان کار است”, “همسایه ها” و “مصاحبه”.

“یک آمریکایی ترشی” ستاره روگن به عنوان هرشل Greenbaum مبارزه کارگر که immigrates به امریکا در سال 1920 با آرزوی ساختن یک زندگی بهتر برای خانواده مورد علاقه خود را. یک روز در حالی که مشغول به کار در کارخانه کار می افتد به مالیات بر ارزش افزوده از ترشی و brined برای 100 سال.

شور او را حفظ, کاملا, و هنگامی که او ظهور در حال حاضر روز بروکلین او در می یابد که او نیست سالخورده در روز است.

اما زمانی که او به دنبال خانواده اش او مشکل است به یاد بگیرند که خود را تنها بازمانده نسبی است خود را بزرگ نوه بن Greenbaum (همچنین توسط روگن) خفیف ادب کامپیوتر رمز گذار آنها هرشل حتی نمی تواند شروع به درک.

“من نمی تواند بیشتر هیجان زده بود به همکاری با HBO حداکثر به انتشار این فیلم. ما بسیار سخت کار می کرد و قرار دادن به عنوان بسیاری از خودمان را در این داستان به عنوان امکان پذیر است. ما بسیار افتخار از نتیجه نهایی و ما نمی توانیم صبر کنید برای مردم برای رسیدن به آن را ببینید ، ” 38 ساله بازیگر در بیانیه ای گفت: ارسال شده در WarnerMedia وب سایت.

غنی اقتباس فیلمنامه برای فیلم است و او نیز در خدمت به عنوان تهیه کننده اجرایی در کنار الکس McAtee و تد Gidlow.

Rogen تولید همراه با اوان گلدبرگ و جیمز ویور از خود بنر نقطه خاکستری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>