شاه محمود قریشی می گوید پاکستان مایل به ارائه سوم دسترسی کنسولی به Jadhav

یک روز پس از هند نامیده دوم دسترسی کنسولی به Kulbhushan Jadhav به عنوان “نه معنی و نه معتبر” وزیر خارجه پاکستان شاه محمود قریشی گفته است که اسلام آباد مایل به ارائه یک سوم جلسه با اعدام زندانی, با توجه به رسانه های پاکستان.

همچنین به عنوان خوانده شده | Kulbhushan Jadhav وادار به امتناع از درخواست تجدید نظر می گوید هند

پاکستان در روز پنج شنبه ارائه شده یک دوم دسترسی کنسولی به Jadhav 50 سال بازنشسته هندی افسر نیروی دریایی بود که محکوم به اعدام توسط یک نظامی پاکستانی در دادگاه به اتهام جاسوسی و تروریسم در مارس 2017.

دولت هند گفت: دوم دسترسی بود “نه معنی و نه معتبر” و Jadhav به نظر می رسد آشکار تحت استرس است.

“به ماموران کنسولی داده نشده آزادانه بدون مانع و بدون قید و شرط دسترسی” به Jadhav خارجی سخنگوی وزارت امور Anurag Srivastava گفت: در دهلی نو در روز پنج شنبه.

همچنین به عنوان خوانده شده | Kulbhushan Jadhav دیدار مادرش, همسر; ملاقات با یک ژست بشردوستانه می گوید پاکستان

وزیر امور خارجه قریشی گفت: هند ماموران کنسولی ارائه شد دسترسی به Jadhav به عنوان مورد نظر توسط دهلی نو است.

آقای قریشی گفت: پاکستان بود مایل به ارائه و در عین حال یکی دیگر از دسترسی کنسولی به هند اکسپرس تریبون گزارش داد.

آنها تا به حال اعتراض بیش از حضور مقامات امنیتی در این جلسه ما در حال حاضر حتی به حذف آن کردند. اگر هند می خواهد یکی دیگر از دسترسی پس پیشنهاد ما باز است. اگر آنها (هند) می خواهید به ملاقات او امشب یا فردا ما آماده مقاله به نقل از آقای قریشی به گفتن اخبار کانال.

اما هیچ تایید رسمی نه از هند و نه از پاکستان که آیا این تصمیم بود منتقل به دهلی نو است.

هند با نزدیک شدن به دیوان بین المللی دادگستری در برابر پاکستان برای محرومیت از دسترسی کنسولی به Jadhav و به چالش کشیدن حکم اعدام.

لاهه-بر اساس ICJ حکومت در ماه ژوئیه سال گذشته که پاکستان باید انجام موثر “بررسی و تجدید نظر” از محکومیت و حکم Jadhav و همچنین به اعطای دسترسی کنسولی به هند بدون تاخیر بیشتر.

اولین کنسولی دسترسی تحت کنوانسیون وین در روابط کنسولی سال 1963 بود که قبلا ارائه شده توسط پاکستان در تاریخ 2 سپتامبر سال گذشته است.

هر چند پاکستان در وزارت امور خارجه داشته باشید هند که دسترسی کنسولی در روز پنج شنبه خواهد بود آزادانه بدون مانع و بدون قید و شرط معلوم شد که مقدمات این دیدار بودند و نه مطابق با اطمینان ساخته شده توسط اسلام آباد در امور خارجی سخنگوی وزارت Srivastava گفت.

پاکستان ادعا می کند که در آن نیروهای امنیتی بازداشت Jadhav از ناآرام بلوچستان استان در مارس 3, 2016 پس از او گزارش وارد شده از ایران.

هند مدعی است که Jadhav ربوده شده از ایران که در آن او تا به حال منافع کسب و کار پس از بازنشستگی از نیروی دریایی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>