شاه نیا رئیس باید بروید می گوید کنگره

صفحه اصلی وزیر آمیت شاه و آژانس تحقیقات ملی (نیا) رئیس Y. C. مودی حق ندارد به باقی می ماند در پست های خود را پس از یک دادگاه به قید وثیقه به جیش-e-محمد (JeM) ترور توطئه متهم یوسف چوپان به دلیل “شواهد ناکافی” کنگره گفت: در روز جمعه.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره سخنگوی Abhishek Singhvi پرسید که چرا نیا به حال صادر امضا بیانیه ای بیان کرد که چوپان شده بود دستگیر و در پولوما حمله تروریستی مورد.

در بیانیه نیا گفته بود به قید وثیقه اعطا شد به چوپان در یک مورد توطئه ترور و فوریه 2019 حمله مورد. این بیانیه مطبوعاتی بوده است نه آپلود بر روی وب سایت خود را.

“ما خواهان استعفای وزیر خانه و نیا رئیس,” او گفت که او مطرح شده یک لیست از سوالات به دولت است. “یک فرد به نام یوسف چوپان تروریست های جیش-e-محمد (JeM)? خوب جواب این است: “بله”. است JeM مسئول مجلس حمله, پولوما و بسیاری از مشابه حملات تروریستی؟” آقای Singhvi پرسید.

کنگره همچنین سوال نیا ادعای که chargesheet نمی تواند واصل به دلیل فقدان شواهد کافی. “آیا این بدترین نمونه ای از خیانت” او بیشتر خواسته و افزود: “هر دو دولت بی کفایت و یا آن را به جرم دروغ گفتن”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>