Shah Rukh Khan ارائه می دهد خود را به BMC مرکز قرنطینه برای درمان coronavirus بیماران

در عین حال یکی دیگر از ژست کمک در جریان مبارزه با COVID-19 pandemic, Shah Rukh و Gauri Khan ارائه شده خود را در دفتر شخصی به Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) برای کمک به گسترش قرنطینه تسهیلات برای مبتلا. چهار طبقه ساختمان واقع در فرهنگ غرب حومه بمبئی خواهد بود مجهز به ملزومات برای قرنطینه کودکان و زنان و افراد مسن. BMC رسیدگی @mybmc توییتی این در صبح روز شنبه در حالی که ضمن تشکر از این دو برای متفکر و موقع حرکت.

این می آید دو روز پس از این بازیگر تا به حال متعهد کمک به مرکز و دولت های ایالتی ماهاراشترا دهلی نو و بنگال غربی از طریق خود گروه شرکت های: Kolkata Knight Riders, Red Chillies Entertainment, میر بنیاد و فلفل قرمز VFX. او اعلام کرده بود طرح در چندین جبهه از ارائه تجهیزات حفاظتی برای کارکنان بهداشتی درمانی و غذایی به نیازمندان به ملزومات به حمله با اسید بازماندگان.

Kolkata Knight Riders IPL حق رای دادن شرکت متعلق به Gauri Khan, Shah Rukh Khan, Juhi Chawla مهتا و جی مهتا متعهد به کمک به PM-مراقبت صندوق.

Red Chillies Entertainment, متعلق به Gauri Khan, و, Shah Rukh Khan نیز متعهد به کمک به ماهاراشترا سانتی صندوق امداد.

KKR & میر بنیاد مشغول به کار بود با غرب بنگال و ماهاراشترا دولت و کمک 50,000 تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

میر بنیاد همراه با Ek Saath–زمین پایه را ارائه می کنند روزانه مواد غذایی مورد نیاز به بیش از 5500 خانواده برای حداقل یک ماه در بمبئی. یک آشپزخانه نیز می توان تنظیم برای ارسال 2000 تازه پخته شده وعده های غذایی روزمره برای کمک به خانواده ها و بیمارستان ها که نیاز روزانه نیست که برآورده شده است.

این بنیاد در ارتباط با مردم کار منشور را ارائه ملزومات اولیه و اقلام مواد غذایی برای حداقل یک ماه به بیش از 2500 دستمزد روزانه کارگران که شناسایی شده اند در سراسر دهلی نو است.

آن را نیز ارائه دستمزد ماهانه به بیش از 100 حمله با اسید بازماندگان به مراقبت از نیازهای اولیه خود را. بازماندگان شناسایی هستند در سراسر, Uttar Pradesh, دهلی نو, Bihar, West Bengal و Uttarakhand.

“این یک شروع و تمام اعضای شرکت های ایستاده متعهد به انجام بیشتر به عنوان ما می بینیم در سراسر هند چه تمام مورد نیاز است قرار داده و ما بهترین تلاش رفتن پیش” گفت: بیانیه ای از این بازیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید