شاهین باغ معترضان به تخلیه سایت تا کا لغو شده است

با شنیدن مربوط به شاهین باغ احتمال دارد به آمده تا قبل از دیوان عالی کشور روز دوشنبه در زنان شده اند که در یک تحصن در دسامبر 16, گفت: آنها در حال حاضر به تخلیه اعتراض سایت تا تابعیت (متمم) قانون لغو شده است توسط مرکز.

دادگاه راس قبلا منصوب طرفداران سانجی Hegde و Sadhana Ramachandran به عنوان مخاطبان به صحبت می کنند به معترضان در مورد تغییر به یک جایگزین سایت در حالی که رعایت آن جاده محاصره آنها بود محروم کردن شهروندان از حقوق خود است.

در حالی که یکی از چندین مسیرهای مسدود شده بود باز توسط مقامات روز شنبه برای ترافیک پس از چند دور از جلسات بین تظاهر کنندگان و واسطه معترضان نگهداری می شود که این مسیر هرگز سنگر توسط معترضان در وهله اول.

“مردم می گویند که شاهین باغ معترضان از افتتاح جاده به سمت Kalindi Kunj. اما ما هرگز مسدود شده آن را در وهله اول. موانع بیش از وجود دارد قرار داده بودند توسط پلیس, درست مثل آنها مسدود شده جاده ها دیگر. ما مسدود شده است تنها یک کشش است که در آن زنان در حال نشستن. پس چگونه می تواند ما را در باز کردن یک جاده است که ما حتی بسته است ؟ ” گفت: Prakash Devi یکی از معترضان.

همچنین به عنوان خوانده شده | حیدرآباد تیم اول دانشگاه یا دانشکده تحمیل ₹5,000 خوب در سه دانشجویان برای سازماندهی ‘شاهین باغ شب” | ادای احترام به پولوما شهدا در کلکته را شاهین باغ | شاهین باغ الهام بخش راجستان شهرها | Chennai قدیمی Washermanpet اعتراض سایت در حال حاضر ‘Shaheenpet’

خانم دوی افزود: “حتی زمانی که طرف آمد برای دیدار ما به آنها گفتم که این تنها 150 متر کشش است که مسدود شده است توسط معترضان. وقتی که آنها آمدند برای بار دوم آنها رفت و برای بازرسی و دیدم که چگونه سنگر بودند و قرار نیست با ما. در واقع ما تضمین این که ما اجازه می دهد تا آمبولانس ها و اتوبوس های مدرسه به عبور از این کشش خاص به طوری که هیچ مانعی بر سر راه ایجاد می شود به آنها را.”

Aleena خانه دار افزود: “ما امیدواریم که که این حقایق را قبل از دیوان عالی کشور است. در حالی که شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در ناراحتی ناشی بودن برای دیگران نگرانی های ما نیز باید آورده شود. دولت ساخته شده است که هر تلاش برای رسیدن به ما. چرا ما باید فکر می کنم حتی از تغییر اعتراض در جای دیگر? هر کسی که حتی گوش دادن به ما ،

اعتراض در برابر کا-NRC-NPR رژیم وارد آن 71 روز با صدها نفر از تجمع مردم در شاهین باغ به صورت روزانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>