شکسپیر در دوران اجتماعی فاصله

در حالی که آن را هرگز واقعا می تواند جایگزین طراوت و زنده بودن تصاویر زنده در گوشت تئاتر نمایشگاه از هنرهای نمایشی در فضای دیجیتال است انتظار دریافت یک تلنگر بیش از چند هفته گذشته به عنوان Covid-19 مهار اقدامات در حال اجرا در سراسر جهان. قرنطینه قانونی یا خودخواسته به رهبری هنر-عاشقان مجازی مراتع از جماعت و همدلی که در آن پهنای باند 2G یا دانه دار تصاویری یا فایروال ممکن است تنها موانع چه هستند کاملا لذت بخش صندلی گردش به این تازه ضرب ارگ از فرهنگ است. جدید گرفتن عبارت از انتخاب است, البته, ‘اجتماعی فاصله.’

اپرا در خانه

به عنوان رواق sopranos ایتالیا یا بی مطالعه ارکستر در همه جا نشان داده اند, فروتن, بالکن, تبدیل شده است, سایت پاپ آپ, اجرای هستند که ersatz یا زودگذر اما غنی رزونانس و یک عنصر ضروری از گیج کننده روح زمانه است که ما شده اند رو بی پروا به. در حالی که هنر زنده است و هرگز یکی از ترس دولا شدن پایین در برابر سختی, آخرین اسراف فرهنگی livestreaming در اینترنت به ما اجازه می دهد راه های جدید از هنر قدردانی به اجرای برنامه های که در حال تحویل در سراسر چه بود ultimate درجه جدایی — the pocket-sized یا زندگی به اندازه صفحه نمایش در صفحه اصلی به صورت تئاتر و هنردوستان در سطح جهانی.

یک رسیتال توسط حوری دریایی string quartet تئاتر La Fenice — به اشتراک گذاشته شده تحت هشتگ #iorestoacasa (‘من ماندن در خانه’) — برگزار شد به یک گرند مخاطبان از هیچ کدام در یک سالن کنسرت است که معمولا در خانه یک هزار. یک غذای زنده در یوتیوب بریده ده بار به عنوان بسیاری از نمایش ها.

هر چیزی آنلاین بیشتر رسیدن داده شده است اما وجود دارد برخی فوریت به این تفرج که صحبت از دسترسی و توزیع قطعا بلکه انسان اتصالات با بتهوون و Borodin برای شرکت. ونیز بر اساس اپرای ساخته است در دسترس ضبط مجلل اپرا از آن فصل جاری.

در جای دیگر اپرای متروپولیتن آغاز شد شفاف شبانه جریان اجرای برنامه را در سایت خود به صورت رایگان و با بسته نوشتن شرح تصاویر و در دسترس است و به طور معمول پشت صحنه تور-تقدیر-مقدمه. این ادامه خواهد داد تا زمانی که اپرا باقی می ماند بسته شده است. لقب “شبانه ملاقات Opera جریان’ دوم آن همه واگنر هفته آغاز خواهد شد در مارس 23, شروع با Tristan und Isolde, واگنر, اپرا در سه عمل است که تشکیل شده بود بین سال 1857 و 1859. رویال اپرا هاوس نسخه زد به چهار ساعت و 55 دقیقه به طوری که یک سوم از یک روز به طور منظم به خود اختصاص داده است. تمام opera جریان آغاز خواهد شد و ساعت 5 (هندی زمان استاندارد) و باقی خواهد ماند در دسترس از طریق صفحه اصلی metopera.org برای آینده 20 ساعت. نزدیک خانه در بمبئی به NCPA سری از نمایش فیلم از اپرا در ملاقات فروش نسبتا به سرعت با وجود نرخ بالای پذیرش بنابراین این ابتکار جدید است به احتمال زیاد به ارزش یک سرقت برای آن جمعیتی خاص.

زنجیره روش نمایشی

بیشتر تعاملی سازمانی است مبل شکسپیر زاییده افکار مستقر در نیویورک بازیگر نقش جولیا Giolzetti. به عنوان مورد با هزاران بازی او در مورد شروع به کار در لغو کردم با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس بنابراین Giolzetti قرار داده تا یک Facebook ارسال درخواست ثبت نام به صورت غیر معمول پروژه های مشترک بر اساس شکسپیر رومئو و ژولیتجایی که هر دقیقه از بازی خواهد بود ایجاد شده توسط افراد جداگانه و فرستاده شده ‘تکه’ بود pieced با هم به طول کامل تولید دیجیتال که حساب برای هر خط در این بازی.

Giolzetti کردم مطالب از سراسر جهان و در حالی که رومئو و ژولیت است که هنوز هم در پس از تولید اسلات برای آینده اعلام کرد بازی شب دوازدهمدر حال حاضر پر شده است. Giolzetti exhorts شرکت کنندگان به “استفاده از حیوانات, کودکان, finger puppets, آواز خواندن ترجمه آن به زبان های دیگر می پوشند احمقانه کلاه و یا فقط نشستن روی مبل و خواندن آن خود را لعنت گوشی من اهمیتی نمی دهند!”

Giolzetti شده خودش صرف بیش از دو سال به عنوان بخشی از یک خود اعلام کرد “نوشیدن باشگاه با شکسپیر مشکل” — نیویورک, مست, شکسپیر جامعه — بسیاری از کشورها بخشی از خط تا در اولین نسخه از مبل شکسپیر تفرج.

همچنین اکران بیش از آخر هفته است خلع سلاح اجتماعی فاصله جشنواره توسط سازمان تورنتو-بر اساس نمایشنامه نویس نیک سبز. آن را به طور خاص curates مواد از آثار که لغو شده اند و یا با تاخیر و یا اختلال با توجه به شیوع. تا کنون صدها مقاله از سراسر جهان شامل “کلیپ از تمرینات صحنه انجام می شود با بازیگران-آمپول بیش از, وب کم ضبط شده از قبلی کارگاه های [یا] طراحی برنامه.” این کار ویژه شامل صوتی ارائه کانادا سوزانا فورنیر را چهار خواهرجدید, رقص, انفرادی, تانزانیا توسط هنرمند انجام Tadhi علوی و نساجی هنرمند جین ساندرز’ نمایشگاه Stitchin’ در آشپزخانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر