شان دوباره آخرین آثار هستند که با ادای احترام به مهاجران بازحمت حرکت کردن طولانی خانه

او با تمرکز بر ردپای در حال حاضر. بیشتر شان Re دیدم وضع اسفناک مهاجران در تلویزیون بیشتر در قلب او ذوب شده است. این جانسوز صحنه های مهاجر کارگران راه رفتن به خانه غرق در بنگلور-بر اساس معاصر هنرمند و هنر درمانگر. چگونه می توانم کمک به این مردم او تعجب. توجه خود را جای پای خود را در طولانی و دشوار بازحمت حرکت کردن خانه شان خودش گفت که به عنوان یک هنرمند او را به قرار دادن افکار خود را بر روی بوم به عنوان یک رکورد از این بیماری همه گیر. و پس از او ترسیم و نقاشی های بی شمار ردپای.

“من کار کرده اند و بدون توقف انجام می شود و ده ها نقاشی می گوید:” شان. او در زمان دو هفته از هشت ساعت در روز برای تکمیل سکوت گفتگو با خود. شش-با-چهار پا ویژگی های نقاشی چند ردپای عجله به سمت خانه. “من کار خود به خودی است و من نمی دانم آن دوره تا

من نزدیک به اتمام است. من نمی گرفتن هر گونه معافیت یا. من طرح به طور مستقیم بر روی بوم و سپس رنگ. این مجموعه ای از نقاشی های من می دانستم که نمادین خواهد بود و نه واقع بینانه است.”

شان نیز می نویسد: اشعار به همراه نقاشی های او. “مهاجران بودند سمت چپ با هیچ گزینه ای جز trek مایل به پیدا کردن خانه های خود. تراژدی لمس هر خانواده است. اگر یکی بیدار به دیدن مادر خود می میرند دیگر دیدم فرزند خود را به دهان خشک در حسرت آب. آنها هستند که ما ساخت فضاهای و آنها تا به حال هیچ فضایی برای ماندن.”

Shan Re’s latest works are a tribute to migrants long trek home

شان می گوید او را انتخاب ردپای به عنوان یک نماد برای نشان دادن کارگران مهاجر’ عزم خود را برای رسیدن به مقصد. “بدون غذا و خواب خود را پا به جلو منتقل شده در یک ماجراجویی laced با روح و سودا.”

شان معتقد رنگ است و نه فقط یک حس بصری. “این رنگ های زندگی در حال تغییر رنگ. این لایه های متعدد من را در زندگی استعاره. بافت و لایه نشان دهنده عمق و شدت روح خود را. من همچنین با استفاده از درخت امید در این مجموعه از نقاشی.”

قبلا در این مستند شان که سابقه چندین رسانه از جمله نقاشی, نقاشی, مجسمه سازی, تاسیسات و شعر مشغول به کار در یک مجموعه ای به نام شبانه شکوفه. این مجموعه با تمرکز بر گرفتن شکوفه در زمان پریشانی و سختی. شان معتقد است عمیق تعامل با هنر کمک می کند تا در خود کشف. “این است که چگونه من قادر به اتصال با همه گیر نمادین.” شان را در محل کار دیده می شود در رسانه های اجتماعی دسته. “من به ارمغان خواهد آورد این همه به من بعدی, انفرادی زمانی که همه چیز عادی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>