Shankar-Ehsaan-Loy به دیجیتال اولین با ‘Bandish راهزنان’, موسیقی عاشقانه

آمازون نخست تصویری اعلام کرده است, جدید, عاشقانه, موزیکال, درام, Bandish راهزنانتولید شده و ایجاد شده توسط Amritpal سینگ Bindra (Bang Baaja Baaraat) و به کارگردانی آناند Tiwari (عشق در هر فوت مربع).

سری که راه اندازی خواهد شد در مرداد 4, شرح زیر است داستان عشق دو جوان از نوازندگان بسیار متفاوت موسیقی پس زمینه و ستاره Ritwik Bhowmik (Dhuusar) به عنوان Hindustani classical مجری Radhe و Shreya چودری (عزیز Maya) به عنوان popstar تمنا در کنار جانباز بازیگران از جمله نصیر الدین شاه, Atul Kulkarni, Kunaal Roy Kapur, Sheeba Chaddha و راجش Tailang.

Bandish راهزنان همچنین ویژگی های موسیقی متن فیلم تشکیل شده توسط Shankar-Ehsaan-Loy که خود را دیجیتال اولین با نشان می دهد.

Bandish راهزنان بوده است درست کار عشق و ما را خوشحال و برای آوردن آن به پویا خدمات جهانی مانند نخست تصویری که قهرمانان اصلی و منحصر به فرد محتوا از سراسر جهان” گفت: Amritpal سینگ Bindra. “در حالی که عناصر نشان می دهد در حال بصورتی پایدار و محکم ریشه در سنت ها و ارزش ها این است که بدون شک یک, مدرن, موسیقی, داستان عاشقانه است که درخواست تجدید نظر به مخاطبان جهانی,” او اضافه شده است.

مدیر آناند Tiwari گفت: “در حالی که هر یک از شخصیت منحصر به فرد و داستان فوتی و فوری در حق خود آن را چگونه از این داستان ها با هم می آیند که باعث می شود این سری بسیار قدرتمند, عاشقانه و واقعی است. من فراتر از آن هیجان زده را به این باور نکردنی, داستان های عاشقانه قشنگ و گفت: از طریق این نابغه موسیقی از آهنگسازان Shankar-Ehsaan-Loy به نخست تصویری.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>