شده است و هفت سال پس از Vishwaroopam منتشر شد, آخرین, اصلی, تامیل فیلم که یاد سه نفر Shankar Mahadevan, Ehsaan نورانی و Loy Mendonsa به موسیقی برای. اما در Gurucarana این شاکتی بنیاد سالانه جمع آوری کمک سه نفر را علامت تجاری خود با انرژی بالا عملکرد به Chennai مخاطبان با ترکیبی از تامیل و Hindi songs.

این اولین بار نیست که SEL آنها به عنوان شناخته شده است بخشی از شاکتی بنیاد کنسرت. آنها تا به حال انجام شده در سال 2016 و 2017, Shankar تا به حال انجام شده همراه با Ranjit Barot. اتفاقا آن Ranjit که شدیم سه نفر با طناب زدن در شانکار برای تبلیغ پپسی برای کار با Ehsaan و لوی.

“ما همواره از حامیان این قانون پایه و اساس آنها بسیار خوب کار در توانبخشی افراد با چالش های فیزیکی می گوید:” Ehsaan بیش از یک تماس تلفنی از بمبئی. آغاز شده در سال 1991 شاکتی بنیاد Velan Raghuvir تلاش برای یکپارچه سازی مردم با چالش های فیزیکی به جریان اصلی و همچنین ارائه تجهیزات پزشکی به مردم در مناطق روستایی است.

برای نشان دادن این زمان Ehsaan به نظر می رسد به جلو به انجام خود را به آهنگ های محبوب از جمله آنهایی که با زمینه ای انگیزشی تم به جا شود. جدای از آن شانکار انجام خواهد شد آهنگ ها از خود تامیل کارنامه (در چند سال گذشته, ‘Vettikattu’ از Viswasam, ‘Maaradha’ از Sangathamizhan, ‘Thanga سلا’ از انگلستان و مناسب و معقول بودند بازدید.) “هیچ راهی وجود دارد که شانکار می تواند به Chennai و نه خود را انجام دهد Tamil songs” می خندد Ehsaan.

تا کنون سه نفر بوده است که عمدتا مشغول بالیوود (“تامیل صنعت فیلم است که راحت با خود آهنگسازان و نسبتا بنابراین می گوید:” Ehsaan) — کار اخیرا در Chhapaak و Panga. آهنگسازی موسیقی برای Chhapaak بود یک چالش لذت بخش با توجه به او. “این است که به طور طبیعی و موسیقی فیلم و نه رازی. اما Meghna (گلزار) قطعا آهنگ می خواستم دلیل آن را کمک می کند تا روایت. یک کار خیلی بیشتر بود تا گلزار به مطمئن شوید که شعر انتقال خلق و خوی از فیلم است.”

Chhapaak‘s, موسیقی, Ehsaan معتقد ساده بود اما lyrically و melodically عمیق است که دقیقا همان چیزی است که سه نفر به نظر می رسد. “تلاش برای جا song معاصر در ژانرهای خواهد بود بدترین چیزی که برای انجام به دلیل همه در تلاش است که. چه چیزی شما را به تمرکز بر خوب نوشتن ترانه: سپس شما می توانید آن را در هر سبک راک پاپ, هیپ هاپ.”

این کلمه از سه نفر تجربه 25 سال است. در یک جهان که در آن گروههای شکستن تمام وقت او ملا می سازند چگونه توانسته است به هم بچسبند.

“دوست دارم در هر رابطه وجود دارد فراز و فرود داشتند. اما شما هرگز نباید فراموش تصویر بزرگتر — موسیقی. است که چرا شما در اینجا. که بدان معنی است که شما مجبور به ترک همه چیز در خانه به خصوص به نفس خود را.”

سه نفر است که از روی علاقه به نام Amar-اکبر-آنتونی هند صنعت موسیقی. چگونه می توانم آنها را پس از آن احساس می کنید در مورد جو ایجاد شده توسط عبور از تابعیت متمم عمل است که باعث اعتراضات گسترده در سراسر کشور ؟

پرسید که آیا آنها می خواهم به آدرس آن او می گوید: “در چنین حساس محیط زیست, شما باید مراقب باشید از آنچه شما می گویند و یا نمی گویند. هر یک از ما [سه] دهکدهای خود ما می ایستد در این چیزها اما آنچه مهم است این است که ما هم بچسبند. علاوه بر این وجود دارد که بسیار بزرگتر از مسائل پیشرفت آموزش و پرورش… که شما نمی توانید از دست دادن تمرکز. من فکر می کنم حضور ما در این واقعیت است که ما در حال به هم چسبیده برای خود صحبت می کند.”

Gurucarana کنسرت توسط شاکتی بنیاد برگزار خواهد شد و در آکادمی موسیقی در فوریه 15 در 7 بعد از ظهر. عبور موجود در www.bookmyshow.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی